Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mièrt fèlek a terhességtöl ès...

Mièrt fèlek a terhességtöl ès a szülèstöl ?

Figyelt kérdés

25 èves vagyok szeretnèk gyereket de rettegek tőle. Ha terhes nőket kátok kèpes vagyok egèsz nap utána rosszul èrezni magam , gyorsan ver a szívem meg ilyenek.

Leginkább azt èrzem hogy de rossz annak aki terhes mert megváltozik a teste , megnő a hasa ès nem lesz többè szexy . leginkább ettől fèlek . A testi változásokról. Hogy undorító leszek . Mi lehet ennek az oka??



2023. jan. 19. 22:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazából a fájdalom nem zavarna egyáltalán. Csak hogy megváltozik a testem , azt nem bírnám elviselni
2023. jan. 19. 22:49
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Átmenetileg nő meg a hasad, utána helyreáll. Nem láttál még csinos, fitt, karcsú anyukákat? Én rengeteget láttam. Ha nem hagyod el magad szülés után, nagyon is lehetsz még szexi.

A terhesség alatt sem kell kettő helyett enni, bőven elég max. párszáz kcal plusz. A szoptatás alatt is, de akkor már olvadnak le a kilók, mert a szoptatáshoz kell plusz energia. És persze fontos az aktuális állapotnak megfelelő, rendszeres testmozgás.

Ha nem maradnának szexisek a nők szülés után, akkor mindenkinek max. 1 gyereke lenne.

2023. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Rajtad múlik utána milyen leszel,lehet edzeni diétázni.

De biztosan változik majd a tested.

Ez amugy a saját önzőséged miatt alakult ki ez az érzés,az ego miatt

2023. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Bennem is volt pici félelem hogy majd megváltozik a testem,meghizok stb....

Most 32 hetes vagyok,van rajtam +10kg (valahol😄) mert csak a pocakom nőtt, mondták hátulról nem is látni hogy várandós vagyok.Mondjuk pár évben telt mire sikerült, de mikor már itt van és érzem őt egyáltalán nem érdekel(t)hogy változik a testem csak az számít hogy ő egészséges legyen. Ha valóban szeretnéd és vágysz a babára akkor nem fognak ezek annyira érdekelni.

2023. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%

Szerintem nem undoríto egy terhes nő teste, csak más.

En ugyan úgy öltözőm mint terhesség előtt, persze a pocaknak megfelelő méretu ruhákban.

Nagyon sexi tud lenni egy tapadó ruha, ami mélyebben kivágott. Attól, hogy valaki terhes még nem szűnik meg nő lenni.

Sok csinos anyukát látni, nem csak a slampos, zsíros hajú, +20kg nők jarkalnak az utcán.

Tested persze változik, de ez nem tart örökké. Nekem ez a második terhességem, és szép alakom volt szülés után pár hónappal, sőt, talán jobb mint előtte. Tettem is érte, de ez kimerült a futásban és a 70%-ban egészséges étkezésben.

2023. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!