Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szavakat felejtek el , és ma...

Szavakat felejtek el , és ma észrevettem hogy betűt is tévesztettem kétszer. egyszer pedig fehéroroszországot így írtam: feherororogak. nagyon fiatal vagyok és kicsit aggódom magam miatt. mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
nagyon szétszórt vagyok, vérnyomás problémáim vannak

2023. jan. 25. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan ez van velem is. Nagyon-nagyon szétszórt vagyok. Félre mondok dolgokat, nem jegyzek meg infókat, mindig benézek valamit. Sokszor szavak sem jutnak eszembe. Nekem is magas a vérnyomásom, arra én is gyanakszom. Remélem, h kapsz választ, mert én se számítok annyira öregnek, h demeciám legyen. 22 vagyok.
2023. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki tudod rendesen pihenni magad?
2023. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 gyermekem 5 és 8 évesek.

Mindkettőnek beszédértési zavara van.


Nem jut eszünkbe a szó, betüt cserélnek, néha a mondatokat nem jól képezik ect.


Mindketten borzalmasan szétszórtak, figyelemzavarosak.


Kevert specifikus fejlődési zavaruk van, adhd gyanúval.


Egyszóval mindketten tanulási és viselkedés zavarosak.


Szóval ha eddig is jellemző volt rátok, akkor valószínűleg hasonló problémával küzdötök.


Ha új keletű dolog, akkor ki vagytok merülve nagyvalószínűséggel, és nem kell rögtön pláne ilyen fiatalon azonnal demenciára gondolni. 😶

2023. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lelkileg is ki lehet merülni, nem csak fizikálisan és mentálisan. Rám ez jellemző, és ugyanolyan szétcsúszott állapotban vagyok min te kérdező...
2023. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igen, sajnos én még az 1-es válaszolónàl is fiatalabb vagyok. Sok trauma ért engem, több haláleset is. A szavakat és a betűket nem olyan rég kezdtem összekeverni.
2023. jan. 26. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!