Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, kapcsolatban...

Úgy érzem, kapcsolatban vagyok Önmagammal, és szerelmes vagyok saját Magamba, ez normális?

Figyelt kérdés

Izgatónak találom az arcom, mert nem hazudok azzal ha azt mondom hogy gyönyörű és különleges. Cukinak és egyben vonzónak találom a nézésem és a tekintetem, lázba hoz ha tükörbe nézek. Felizgulok saját Magamra, tetszik a testem, mert nagyom szép vékony vagyok mindenhol, imádom végigsimítani magam, és azt érezni hogy egy gramm súlyfelesleg nincs rajtam, úgy hogy közben sokat eszek(nem tudom hogy nem hizok meg). Büszke vagyok a testalkatomra, a hajamra, az arcomra és úgy mindenemre mert tökéletesnek találom a Testem és Magam. Minden porcikámba bele vagyok zúgva. Olyan mintha egy másik emberbe lennék szerelmes, de mégse, mert ez Én vagyok. Nem akarok szakítani Önmagammal, és örökké együtt leszek Magammal, hűséget fogadtam hogy nem csalom meg Magam mással. Ennél tökéletesebb embert nem is találnék egyébként sem!:)

17/L



2023. jan. 26. 23:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Mi normálisak mind ugyanígy érzünk magunk iránt. Nem is értem, honnan jutott eszedbe a kérdés.
2023. jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hogy lehet valaki ekkora egoista?
2023. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!