Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mièrt akarok mindent rendszere...

Mièrt akarok mindent rendszerezni?

Figyelt kérdés

Mindent rendszerezek ès mèg a rendszereket is rendszerezem .

Pl listát írok arról hogy milyen filmeket láttam idèn , leírom mit csináltam minden nap , vagy hogy mit ettem . A telefonomban a zenèket műfaj szerint, a kèpeimet mappákba . A ruháimat ès mèg felírom azt is miből hány darab van . Tehát mindent amit csak lehet . Aztán ezeket a listákat is rendszerezve tárolom .

Ha valamiben káosz uralkodik az teljesen kiborit . Minden megvan számolva ès fel van írva ès ha valamit elszámolok kiborulok .



#Rendszerezès
2023. febr. 12. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyeneket csinálni, bár nem ennyire hardcore módon, mint te.

Az én esetem érdekes, mert a Szűz aszcendensem okozza ezeket, de közben meg Nyilas vagyok, így általában a kupi uralkodik.

2023. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Èn is nyilas vagyok
2023. febr. 12. 23:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom is nyilas, egyik nap írt egy listát, hogy miket kell elinteznie, de a lista is eltűnt a kupiban ami nála van...


Túlzás akiket leírsz, kicsit kényszeresnek találom.


Mióta van ez amúgy?

2023. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Én úgy tudom, hogy a Szűz ilyen agyonszervezett, de akkor fene tudja. :D

Én mindent vezetek: napi pénzköltés, bevételek, van listám zenékről, kedvenc filmekről, az online játékaimmal kapcsolatos dolgokról, a munkámban abszolút mindenről, de nekem is volt olyan, hogy listát írtam a a törölközőkről :D (minta, ilyenek) a fotóim éves mappákban, benne hónapok szerint rendszerezve, meg még egy csomó minden.

A gumimacikat szín szerint csoportosítom :D

De nem mondanám ezt kórosnak, nem szoktam kiborulni, de pl. a munkámat ez nagyon megkönnyíti, meg a mindennapjaimat is, szóval szerintem nincs gond ezzel.

2023. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hú, nagyon jó irodavezeto lenne belőletek. Amikor kerestem, épp ilyen munkaerot szerettem volna.
2023. febr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5/5 én szívesen dolgoznék neked, ha home office-ból megoldható, csak írj, munkát keresek. Az első
2023. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már nem keresek sajnos, abbahagytam a cégemet és elmentem alkalmazottnak én is. De ilyen allasokra keress rá szerintem. 😉
2023. febr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
megpróbálom :) Köszi
2023. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok hozzá, menni fog ezzel a rendszerezés-módszerrel. 👍😉
2023. febr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én Aspergeres vagyok, és imádom a listákat, sorba írom a filmeket amiket láttam, mindennek megvan a helye, és csak ott lehet, és a dátumok is nagyon fontosak, minden betű és szám különböző színű, és csakis olyannak látom. De kényszeres dolgaim is vannak.
2023. febr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!