Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig itthon akarok lenni,...

Mindig itthon akarok lenni, ez szerintem abból fakad, hogy 15 évesen kollégiumban voltam 1 évet. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Most 25 éves vagyok, dolgozom a közelben nem vagyok hajlandó messzire menni. Amikor kollégiumban voltam nem voltak barátaim nem szerettem beszélgetni, kétszer haza szöktem sokat sírtam vasárnap este. Nagyon szigorú kollégium, a megye legjobb kollégiuma, nem a szigorúsággal volt baj, hanem rettenetesen hiányoztak az otthoniak. Ezért mindig csak itthon szeretnék lenni, nincs barátom, bulizni sem jártam soha, a tanulással nem volt baj soha.

Vajon tényleg ez az oka, hogy szívem szerint mindig itthon lennék?

Egyedül itthon "a kedvencem,, ugyanis van 2 testvérem akik persze nem ugyanazokat szeretik mint én, ilyenkor filmet nézek, amit csak szeretnék.



2023. febr. 19. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a gond? Maradj akkor otthon.
2023. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legalább7 éve voltál kollégista. Ez nem amiatt van. Lehetsz introvertált, de lehet, hogy ez túllép azon és szociális fóbia. Érdemes lenne átgondolni, mi bajod van az elmenetellel, hiszen nem lakni mész el, hanem szórakoztató programokra, és ha félsz az emberektől, pszichológushoz menni. Sokkal tartalmasabb lenne az életed nyitottabban.
2023. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!