Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok élni nem tudom már...

Nem akarok élni nem tudom már elviselni ezt a szenvedés t mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudok megbirkozni a napi feladataim al úgy érzem az a sorsom hogy szenvedjek van egy anyukám aki szeret nekem szerintem ennyi is elég. Nem bírok bánni az ember ekkel sehogysem gyakran öngyilkos ági gondolataim vannak. Csak mindennapos ugyanaz soha semmi nem történik velem nem szeretem a helyet ahol lakom sem 1 szobába bezarva anyu kammal. Nem hallgat meg senki sem. Dolgozni talán tudnék de. Nem motivál.most mondhatjatok hogy hiszti az egész de nem az. Befasultam egész nap alszom szinte.vagy fekszem. Az ágyba. 31F

2023. febr. 24. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Találj magadnak értelmes és hasznot hajtó cselekvést.
2023. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőség kulön szobára ?
2023. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bő éve éreztem magam így, nekem akkor már csak a gyógyszer segített. Mára jobban vagyok, persze járok terápiára is. De van még feladat.
2023. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 + Menj el pszichiáterhez. Magán, vagy kerületi.
2023. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!