Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felnőttként anorexiával...

Felnőttként anorexiával milyen BMI mellett tarthatnak bent?

Figyelt kérdés

Ha a szomatikus státusza rendezett az egyénnek, csak marha alacsony a súlya.


Van valakinek erről információja/ tapasztalata ? Vagy ez kórház + egyéni mérlegelés függvénye ?



2023. márc. 22. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Régen testvérem fiatalon anorexiás volt, ez miatt többször volt gyermek pszichiátria kórházban. Azt mondták neki betölti 18 évet továbbra folytatja anorexiát, akkor nem tudnak csinálni vele semmit. Mert 18 év felett, nem kényszerítheti hogy bent maradjon a kórházban, csak akkor ha ő akarja. Ezzel nem tudom, hogy valamennyit segítettem neked.
2023. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ez így jelenleg nem igaz. Ha veszélyes saját magára a személy, beviszik, akkor is ha nagykorú. Sajnos nem tudom, mi az a konkrét szint már.
2023. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

18 ev fölött is siman bent tarthatnak, birosagi dontes alapjan.

En 13 koruli bmi-vel kerultem be, es talan 16 lehetett a kiengedes feltétele de arra már nem emlekszem.

De amugy ha nem mutat anorexias/eveszavaros tuneteket, mentalisan ép, csak más okokból alacsony a súlya, akkor nem lesz szerintem ilyesmi.

2023. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!