Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet köze anyám halálának...

Lehet köze anyám halálának ehhez az egészhez?

Figyelt kérdés
Anyám decemberben halt meg,én depressziós lettem,pánik rohamaim vannak. Az elejen sajat magamat hibaztattam,mert nem volt jo a kapcsolatunk es ez miatt meg jobban fajt a halala. Esténkent rém álmaim szoktak lenni vele,hogy kozeledik felém és én nagyon félek tőle. Amióta meghalt nekem halálfélelmem van,szorongok és állandóan a halál jeleit keressm magamon. Lehet hogy teljesen meg bolondultam? 2 és fél hónapja tart ez. Nehéz légzésem van,szorongok és biztos vagyok bennw hogy meg fogok nemsokára halni. Mi ez az egész?????
2023. ápr. 7. 16:44
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Van amikor ideges is vagyok ra hogy nem érdemelte meg a konnyeimer és azr hiszem magamrol hogy halálos beteg vagyok :(
2023. ápr. 7. 16:45
 2/49 A kérdező kommentje:
Van amikor egesz nap nem csinálok semmit... el vagyok keseredve
2023. ápr. 7. 16:46
 3/49 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy 3 hónapja szültem...
2023. ápr. 7. 16:46
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy pszichológust vagy pszichiátert, ezt egyedül nem fogod legyőzni. A szorongásba nem szoktak belehalni, lám én is itt vagyok.
2023. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
De miert hiszem azt magamrol hogy nemsokara meg fogok halnI? Akkor van koze hozza anyam halalanak? Decemberbe halt meg es januar vegen kezdodott nalam.
2023. ápr. 7. 16:53
 6/49 A kérdező kommentje:
És miert sirok ha rra gondolok hogy meg fogok halni? Teljesen elszomorit
2023. ápr. 7. 16:54
 7/49 A kérdező kommentje:
Te is szoktál olyat érezni,hogy nem sokára meg fogsz halni?
2023. ápr. 7. 16:58
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Ez sima depresszió. Remélem a 8 általános meg van.

Szülés után is gyakori, pláne nálad, ahol még haláleset is történt a közelmúltban.

Abba nem hal bele senki, ha csak nem leszel öngyilkos.

Ne hisztizz, hanem keress fel pszichológust, vagy ha nincs rá pénzed, akkor menj el a pszichiátriára.

2023. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Voltam már orvosnál aki csak nyugtatot adott meg van itthon citromfu tea amit szoktam inni.

Úgy volt az egesz hogx anyam decemberben meghalt,utana a gyerekem koraszulott lett. De en ugy tudom hogx a szules utani depresszio inkabb elso gyereknel szokott elo fordulni,viszont nekem nem elso gyerek. A masik hogy a depresszió pánik rohamokkal jar? Szorongassal? Halal felelemmel? Mikor lesz mar ennek vege?? Az nem megoldas h nyugtatozom magam

2023. ápr. 7. 17:09
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a depresszió ezekkel ját. Akkor lesz vége, amikor túllépsz a gondjaidon.
2023. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!