Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Frontin vényköteles?

A Frontin vényköteles?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 00:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Valamint lehet együtt szedni Letrox 100 mikrogrammos gyógyszerrel?
2023. ápr. 20. 00:40
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Ne szokj rá, függőséget okoz!
2023. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Elég erős gyógyszer, van akit kiüt.
2023. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tervezek rászokni. 0,25-öst szeretnék szedni, csak azt nem tudom hogy fel kell e íratnom dokival vagy csak simán meg tudom venni a patikába.
2023. ápr. 20. 01:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Frontin és a Xanax is vényköteles. Tudtommal, indok nélkül nem is írják fel.

Ha meg más gyógyszerrel akarod szedni, azt az orvostól kérdezd, de legalább gyógyszertárban.

2023. ápr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet kombinálni a letrox-al


[link]

2023. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy olyan ember szájából aki nem tudja,hogy a frontin vényköteles-e nem igazán komolyan vehető egy olyan kijelentés hogy “nem tervez rászokni”. Ezzel nem arra célzok hogy valójában rá akarnál szokni hanem azt, hogy egyáltalán nem tudod, hogy mivel állsz szembe. Igy pedig nagyon könnyen belecsúszhat az ember a testi függőségbe a benzodiazepinek esetében.
2023. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem tervezek rászokni. 0,25-öst szeretnék szedni, csak azt nem tudom hogy fel kell e íratnom dokival vagy csak simán meg tudom venni a patikába."

😂😂😂

Istenem...

2023. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!