Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érezhetem mostanában...

Miért érezhetem mostanában ilyennek magam?

Figyelt kérdés

KB egy hónapja rosszul lettem, állitolag pánikroham volt. Azóta vhogy mintha megváltoztam volna, nem érzem önmagamnak, magam, gyakran csak sírok, nincs okom rá, értelmetlennek látom az életemet, nagyon lehangolt vagyok, töbször vannak ilyen rosszulléteim, a pszihológus elküldött EEG-RE meg neurológiára, mert azt mondta naélkül nem kezelhet, mig nemvagyok kivizsgálva. Gyakran ugy érzek számomra fontos embereket, mintha ufók lennének, már az öngyilkosságra is gondoltam, egyszerűen nem tudok mihezt kezdeni, ezzel az érzéssel. Nagyon fáradt vagyok, gyakran fáj a fejem, zúg a fülem, szédülök, blokkolok le, mindenféle betegségnek felfedezem a tüneteit, vagy nagon boldog vagyok, vagy halál hangulatom van, de általában az utóbbi. Folyton attól félek, hogy egyszer csak feleszmélek, és nem tudom hol vagyok, ez még nem történt meg, csak idegennek éreztem magam, de vhogy olyan irreális dolgoktól félek. Mi lehet ez? Kezelhető? MÁR NEM TUDOM MIHEZ KEZDJEK! ÚGY ÉRZEM TOTÁL ELVESZTEM!!

16/L


2010. okt. 10. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Elküldött a pszihológus? Biztos az volt, nem pszihiáter? Azonnal keress másikat!
2010. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichiátert javaslok, nekem is hasonló tüneteim voltak, vannak erre kiváló gyógyszerek. Ha nem akarnak elküldeni, menj el maszekhoz minél előbb!!!
2010. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!