Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan emetofóbiás, akinek...

Van olyan emetofóbiás, akinek sikerült leküzdenie a félelmét, kigyógyult ebből a fóbiából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van itt olyan, aki emetofóbiás volt, de mára már nem az? Ha igen, hogyan sikerült leküzdened? Pszichológus, pszichiáter segített? Valamilyen terápia? Gyógyszer?


Van olyan szakember, aki külön foglalkozik vele?


Én eddig több pszichológusnál is jártam, de mindegyiknek el kellett magyaráznom, hogy mi is ez és még utána sem értett meg :/


Thrive programme-t próbálta valaki?



2023. jún. 4. 01:53
 1/2 Cubina ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=tdwI0DCQ-10&t=383s


Az ilyen fajta tudatalatti gyógyító zenék/hangok nagyon sokat segítettek nekem. Több problémámra is megoldást nyújtottak, nem hittem volna el, ha nem tapasztalatom saját magamon és a körülöttem lévőkön.

Ha tudsz angolul, a youtube-on több videó is fent van a problémádról, írd be, hogy Overcoming Emetophobia, néhány videónál ki lehet választani a magyar feliratot. Sokan ki tudtak gyógyulni ebből, megosztják a tapasztalataikat a sorstársakkal.

2023. júl. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönön a válaszod!<3


Ezt a subliminalt már én is megtaláltam, csak sose mertem meghallgatni :'D. Más subliminalt hallgattam erről a csatornáról (pl. fejfájásra meg szorongásra) Igazából szerintem hatott,bár ki tudja :D Köszi azért, hogy belinkelted!


Videókat már sokat néztem én is, de én igazából arra lennék kíváncsi, hogy itthon valakinek sikerült-e kigyógyulnia és ha igen,akkor leginkább az érdekelne hogyha terápiával, akkor kihez járt terápiára, van-e egyáltalán itthon olyan szakember, aki ismeri az emetofóbiát és nem csak néz rád vagy esetleg anorexiásnak titulál, mert nem mersz enni.

2023. júl. 31. 02:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!