Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Régebben erős kávéfüggő...

Régebben erős kávéfüggő voltam (6-8 kávé naponta). Nagy munkával pár év alatt leszoktam. Most nagyon nehéz élethelyzetbe kerültem. Nagyon keveset alszom. Mit javasoltok? Nem szeretnék visszaszokni.

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvàn itt senki nem addiktológús, de azt a általános tanácsot hallottam a függőséggel kapcsolatban, hogy azt kell magadban tudatosítanod, hogy miért akarsz nem visszaszokni, és nem pusztán azt, hogy nem akarsz visszaszokni. Nyilván egy heroin függősségre ennél komolyabb válasz kéne, de szerintem a koffein esetében ez alkalmazható.
2023. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Mi a kérdés?

Mit javasolunk kevés alvásra?

Hogy jön ehhez a kávéfogyasztásod?

2023. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Kortizol, Melatonin szintedet+ Pajzsmirigy nézesd meg ott lesz a megoldás, de ne háziorvossal, hanem endokrinólógussal. A PM-edet UH-al is.Ahogy a mellékveséfet is.


Itt lesz a problémád gyökere.


Külön, hogy ezeket tüzetesen nem vizsgálták ki-ne szedj melatonint, sem altatót.


A mellékveseproblémát meg olvasd el tüzetesen:


[link]

2023. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*mellékvesédet
2023. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mellékvese. Munka+beteg feleség. Csak alvás rovására megoldható.
2023. jún. 13. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Akkor zöldtea+csoki:D Nálam ez bevált:D
2023. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik túlizgultam. Tegnap nagyon lezsibbadtam. Bedörgöltem egy kávét. Semmit sem ért. :) Már nem parázok annyira. Így nem fogok visszaszokni.
2023. jún. 15. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!