Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a munkahelyen észreveszik...

Ha a munkahelyen észreveszik a tűszúrásnyomokat a kezemen tudni fogják hogy drogos vagyok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 13:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miért szeretnéd mutogatni?
2023. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű
2023. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha így fogalmazol, akkor sokan igent fognak írni, de valójában az emberek nem nagyon tudják, hogy hogy néz ki egy ilyen tűnyomos kar. Én se tudom, láttam képeket, tök nem volt egyértelmű, mit látok.

A viselkedésből viszont azonnal lehet látni, ha valaki aktív használó.

2023. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
32%
Igen! de ha jó fejek mint én akkor nem köpnek be a főnöknek!
2023. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Na és nekem is tele van akarom tűszúrásokkal. Csak én nem dorgot használok, hanem inzulint és vér hígítót. Mind a kettőt legálisan, és a ház orvos írja fel. Igen a vér hígítót is injekcióban kapom, és az inzulint is injekcióban kapom. És nagyon gyakran meg látszik a karomon a tűszúrás nyom. Úgy hogy ha valaki karján tűszúrás nyomot látok, akkor nem rögtön drogra gondolok. Úgy, hogy csak tűszúrás nyomból nem lehet közvetlen drogra gondolni ma már. Remélem világosan fogalmaztam.
2023. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tuszurasnyom az arulkodo. Az sokminden lehet. De a kulson latszik, annyi arulkodo jele lehet.
2023. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a tűszúrásnak látszani. Már lerí az emberekről akik drogoznak, még a milliárdos sztárok sem tudják titkolni sokáig.. szerinted a hétköznapi embereken nem lehet egyből kiszúrni?
2023. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha drogos vagy, attól olyan, akkor nyilván.


Ha nem vwgy az, akkor nem is fognak annak gondolni, mert az máshogy néz ki . Nekem is tele van szurkálva, véradás, meg egyéb dokis vizsgálatok nagyobb tűvel. Ha csak tűnyomok, az szerintem nem is feltűnő, plusz nem is arra gondol az ember, ha gyógyult tűnyomokat lát, inkább betegségre/plazmaadásra a múltban.

2023. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%

5!


Igen teljesen logikus, amit írsz, annyi különbséggel, hogy te mind az inzulint is meg a vérhigitót is bőr alá adod, viszont aki drogozik az intravénásan adja be. És ehhez nem kell egészségügyi végzettség, hogy az ember észre vegye a különbséget.

2023. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Akinek van hozzá szeme, igen, az tudni fogja.

Milyen jellegű munkahely amúgy?

2023. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!