Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnál is csinálja azt a...

Másnál is csinálja azt a pszichológus, hogy nem engedi, hogy befejezd a saját gondolatod, egyszerűen átveszi, majd hosszú perceken át csak mondja a magáét, sokszor csak sztorizgatva?

Figyelt kérdés
Nem először fordul elő, hogy nem tudom felét se elmondani annak, amit szeretnék, mert közbeszól, mászkál közben ide-oda, általános, nem kifejezetten személyre szóló dolgokról kezd beszélni, stb. Elég idegesítő, ráadásul egy kisebb vagyon egy óra nála...

2023. júl. 15. 23:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, nálam is volt ilyen.
Nem tapasztaltam ilyet, ez szakmaiatlan.
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

nem az enyem a sajat filozofiajat nyomta, a tanulmanyai helyett.


En meg allandoan kijavitottam azt a filozofiat, meg olyanokat monodott, hogy ha kulfoldre mesz akkor is a magyar szabalyok ervenyesek rad.


erre csak mondtam hogy "hmm".

2023. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, másnál is csinálják-e, hanem hogy te miért tűröd? (Egyébkén igen, többeket hallottam már erre panaszkodni.) Ha egy barátoddal beszélgetsz, és nyilván szívesen meghallgatod a sztorizgatását, agymenéseit, tőle is elvárod, hogy ő is hagyja végigmondani, amit akarsz, ha pedig a pszichológusod nem hagyja, akkor bunkó is és szakmaiatlan is, sőt, át is ver, hisz nem kapod meg a pénzedért, ami jár.
2023. júl. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 vagyok


Amugy igen volt ilyen nalam is.

2023. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.: Miféle filozófiát nyomatott neked? Még a végén kiderül, hogy egynél voltunk. 😀


2.: Valahogy lefagy az ember egy ilyen szituban, főleg, ha te vagy az introvertált fél a pszichológus meg egy szóf.só, nagyhangú karakter. Egyébként nem megyek szerintem hozzá többé, mert nem első, de nem is második alkalom, hogy kb. a negyedét, ha el tudom mondani, de pont a leglényegesebb dolgok maradnak bennem. Valóban nincs értelme így, annyira pedig már kiismertem, hogy egyszerűen ilyen jellem, nagyon nem az a csendben, komolyan figyel és meghallgat típus.

2023. júl. 16. 03:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Nalam konkretan ezt nem csinalja,de elofordul hogy var uzenetet vagy hivast klienstol,mestertol...arra akkor valaszol,felveszi.Ez kicsit zavar.Egyszer toalettre kellett kimenni es leallt wc-t tisztogatni mert a kliensek beledobaltak a papirt.

Ezeket leszamitva megvagyok vele elegedve,jol vezet.

2023. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!