Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofràniàval ès hebfrèniàval...

Skizofràniàval ès hebfrèniàval leszàzalèkolnak? Budapesten. Jövő hònapban megyek felülvizsgàlatra. Gyògyszereket szedek. Èvek òta kezelnek. Rèszmunkaidős portàs vagyok. 6 òràban. Nehezen bìrom. Van esèlyem? Megadjàk?

Figyelt kérdés

#beteg #rokkant #Felülvizsgàlat
2023. júl. 19. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talàn
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Igen leszoktàk szàzalékolni! Egy ismerôsômet a vizsgàlatok utàn le is szàzalékoltàk teljesen, mert nem tudta a munkàjàt elvégezni. Halucinàlt és beszélt a levegôbe folyamatossan. Meghalt baràtjàval beszélgetet rendszeressen és àllitotta, hogy làtja. Néha dûhrohamok kaptàk el, és mindent ami körûlötte volt szétvert.
2023. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnalom broder.


Kemeny elet lehet, es az nem is kifejezes, kozel sem.


Nem tudom mit mondjak. Valahogy adja meg az elet neked a nyugalmat, hogy valamifele orommel eljel es megnyugodj es megelegulj.


En kezeles-rezisztens sulyos klinikai depresszioval erzem boldogan magam, ugy hogy mellette a kornyezetem aktivan lehuz, ami csak noveli a pozitiv kisugarzasat az eletemnek.


Csak sikert broder, legyen igy vagy ugy, de erezd jol magad csak ezt akarom neked

2023. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ez az egy diagnózis már elég a leszázalékoláshoz.
2023. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!