Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nehézlégzés mitől lehet?...

Nehézlégzés mitől lehet? Amikor nem figyelek rá,akkor nem érzem/nem veszem észre.Véroxigént folyton mérem,97% fölött van mindig. Tüdőkapacitás maximum,nincs allergia,asztma,COPD,stb.Pulmonológián még azt mondták,hogy vagy pszichés,vagy testtartás.

Figyelt kérdés
Ezek alapján pszichés lehet?

2023. júl. 22. 23:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem 15 eve volt ilyen aztan puff elmúlt, tavaly vettem eszre h eves közbe alig kaotam levegőt, na mondom ilyet érztem 15 eve is majd elmúlik. El is múlt hamar. Most nekem is januar elejen jött elő, volt most kb 5 nap h total nem jött el, ma megint ez volt. Tegnap pl estere pl elment az áram tök ideges lettem, elkezdtem telefobalni az emasznak. Kijöttek jó lett minden de végig nehezen vettem a levegőt úgy felhúztam magam rajta. Az is fura h míg telefonáltam az úgyintézővel kiküldött az óradobozhoz egyszer nem jött elő, gondolom mert nrm arra figyeltem...
jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!