Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék öngyilkossági...

Mit tehetnék öngyilkossági gondolataim ellen?

Figyelt kérdés

Eddig még csak viccként gondoltam rá mint pl. “kiugrom ablakon esküszöm”


De pár napja állandóan gondolkodom hogyan ölhetném meg magamat gyorsan fájdalommentesen/kín nélkül.

Már a vonat elé kiugrás opción töröm magam.


Okot nem írok. A megértéseket köszönöm!



18L


2023. aug. 25. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
2023. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rengarzzz ***** válasza:
Írtam üzenetet kérlekszépen
2023. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem , nem és nem! Senki és semmi nem éri meg, hogy eldobd az életed.

Ha meg a depressziótól látsz sötéten, akkor keress szakembert.

2023. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Ha gondolod írj
2023. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Vonat elé ugrás nem jó opció, csúnyán összedarál, embertelen látvány. Nőknél statisztikailag gyakoribb, hogy nem is sikerül. Nyomorékon ott maradsz. Vonatot zárd ki. Elég kevés opció van ami fájdalommentes, borzalommentes, biztos. 18 évesen még rengeteg lehetőséged van, jobbra fordulhat, ne add fel ilyen korán. Ne cselekedj elhamarkodottan, mert egy életre megkárosíthatod magad. Egy fiatal lány felakasztotta magát, nem sikerült, lenyomorodott tőle, elmegyógyban van azóta, vegetál.


Na és hogy mit tehetnél? Pl. ha nincs ellenedre a mozgás, próbálj meg intenzíven futni, kocogni rendszeresen, pl. heti 3-4x 40-50 perc.

Ha nagyon súlyos a szorongásod, depressziód, érdemes felkeresni pszichiátert, aki felír gyógyszert, ami le fog nyugtatni annyira, hogy ne minden nap ezen törd fejed.

Pszichológussal, vagy egy segítő személlyel beszéld át, mi miatt látod kilátástalannak a helyzeted.

2023. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
Thalassa ház Budapesten pszichiátriai ház nem voltam még ott, hétfőn megyek remélem jó lesz, én szurkolok neked ne add fel! sürgősen kell egy szakember nekem is és neked is, nem szégyen, azért szakemberek hogy segítsenek!
2023. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aktív eutanázia-->Benelux államok. Mindenesetre elég fiatal vagy, csak akkor gondolkodnék el rajta, ha valami súlyos betegségem lenne, ami valószínű gyógyíthatatlan vagy a gyógyítási folyamat felér egy kínzással, ilyen például amikor rákos az illető és kemoterápiára jár.
2023. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne ugorj ki a vonat elé, szegény mozdonyvezetőnek életre szóló traumát okozol csak mondom
2023. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Képzeld el kiugrasz és Tájékoztatjuk az utazóközönséget és a menetrendre várakozókat hogy a menetrendszerint 13:36-kor Veszprém felől érkező és Celldömölkre tovább induló személyvonat előre láthatólag 120 percet késik! Az utasok, amelyek közt gyerekek vannak a maradványaidat nézik, a mozdonyvezető sokkot kap, te neked ebből mi hasznod lenne? A semminél rossz is jobb. Megölöd magad, ír rólad a MÁVINFORM, de az élet megy tovább nélküled. Ne gondolkozz öngyilkosságon az élet nagyon rövid. Emlékezz vissza mikor 5 évesen homokoztál. Mintha csak egy hónapja lett volna, nemde?
2023. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hivd segitsegul Isten nevet
2023. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!