Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek?(Bővebben lent)

Mit tegyek?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy érzem már nem bírom tovább.Nem akarok élni.A szüleimet nem érdeklem és ha mondom,hogy valami bajom van akkor azzal jönnek ,hogy nekem nem lehetnek problémáim.Ezért inkább nem is beszélek velük ha valami bajom van.Állandóan arra gondolok,hogy öngyilkos legyek.Nem tudom hogy lehetne jobb ,de egyedül kell megoldanom mert senkit sem érdekel.És akkor nem lennék ugyanolyan gyerek a családom számára mint most vagyok.Nem szeretnék számukra teher lenni mert mindig arról szólt az egész hogy nekem nem lehet szar.A suli pszichólogus meg kilőve mert nem bízok az ilyen sulis dologba mert mikor kellett volna segítség akkor engem hibáztattak.


Légyszi aki nem tud normális választ írni az ne is írjon.


-Tini



2023. aug. 26. 03:05
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Az a baj, hogy ilyenkor hiába próbálnál segíteni, nem válaszolnak az üzenetekre
2023. aug. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 válaszolok
2023. aug. 26. 03:12
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
A szüleid valszeg nem túl tanult emberek, ha szerintük egy tininek nem lehetnek lelki gondjaik. A sulipszichológust viszont ügyesen kilőtted. A legelső ember, aki segíthetne. Na most benne nem bízol, de itt gyakorin majd megfogadod a tanácsokat ismeretlen emberektől? Rossz az út, amin jársz.
2023. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Keress valami hobbit. Ez lehet nagyon általánosnak tűnik, de nekem ez az egyetlen dolog, ami engem kihúzozt a depresszióból. Én például el kezdtem sportolni, edzeni. Lehet neked más lenne a megoldás, de kell valami ami leköti az agyadat. + tudsz barátokat is szerezni ilyen módon
2023. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
59%
Keress szakembert! velem beszélgethetsz! Szerethető vagy! Én nekem is vannak öngyilkos godnolataim, nem vagyok rá büszke de ez most egy élethelyzet! Hétfőn indulok a Thalassa házba ami egy pszichiátriai ház Budapesten csoport terápia meg egyéb! Megakarok gyógyulni, újra teljes ember lenni, gyere el te is midnen kedden van a beiratkozás egy rövid beszélgetés! Semmit se vesztesz ha kiprobálod! A kedvemért probáld ki, én se tudom még milyen de olyan rossz nem lehet, ha igen eljössz. Én remélem sikerülni fog megtalálnod magad. Én is úgy érzek mint te, de keress szakembert mert roszsul fog végződni!
2023. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2%
Figyelj, kevés, amit leírtál, ez alaján nem ötletelhetünk. Én 15 évesen kértem h vegyenek állami gondozásba, és sokkal jobb lett. De nem tudhatom, nálad mi a szitu. De tudd h van mód h kiemeljenek a családból.
2023. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az emberi élet nem könnyű, az erősebb lelkűek könnyebben veszik az akadályokat.A gyengébbeknek van segítség.Az ÚR JÉZUS KRISZTUS ISTEN fia irgalmas szívű.Imádkozz hozzá, és kérd hogy segítsen rajtad.Ne csüggedj, hanem csak kérjed Őt.Mondd el neki hogy bajban vagy, de valaki hozzá küldött téged.Ő várja azokat szeretettel, akik hozzá fordulnak. Nem hagy téged sem figyelmén kívül.(Az erősek is megszólíthatják Őt.)
2023. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Ha annyira létezik Isten akkor miért hal meg csomó gyerek amikor megszületik vagy miért vesztik el rengetegen a családjukat?
2023. aug. 30. 01:09
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Az emberiség kibukott a Paradicsomból, ahol majdnem minden csak jó és szép volt, mert nem hallgatott Ádám és Éva az ősszüleink ISTENre. Egyféleképen lehet menni még jobb helyre, de hallgatni kellene ISTENre, keresni Őt, megszólítani. Hivatkozz rám ha imádkozol hozzá, hogy ezt ajánlotta neked valaki, aki már a mennyei ATYA gyermeke. Pontosabban az ÚR JÉZUS KRISZTUS segítségét kérd, ha akarsz az örök jósághoz, szépséghez, igazsághoz, szeretethez, a legerősebbhez tartozni. Mit (Kit) választasz?
2023. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!