Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik voltak zárt osztályon,...

Akik voltak zárt osztályon, hogy dolgozták fel hogy ez történt velük?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nyomós ok nélkül senki sem kerül oda és én tehetek az egészről de az egész csak egy iszogatásnak indult és ez lett belőle.

Beraktak a legalja helyre, pelenkába szarós, hugyos, lekötözött meg full bolond emberek közé, első nap a folyosón aludtam, folyamatos bizonytalanságban tartottak az utolsó pillanatig hogy mikor mehetek haza, hallottam ahogy úgy beszélnek a többi beteggel mint az állatokkal, néha én is kaptam egy egy odaszúrást de velem azért normálisabbak voltak…….

4 éjszakát töltöttem el egy ilyen helyen rengeteget sírtam , 1 nap után kaptam vissza a telefonomat ilyenek…

Wc papír nem volt akinek nem hoztak semmit az rohadt meg kb ebédtől ketten hánytak egyik nap még jó hogy én soha egy falatot sem ettem belőle…

Féltem hogy rászoktatnak a frontinra de végül még a kikerülésem előtt leállítottak róla..

Ezt leszámítva teljesen össze van horzsolva a vádlim, szinte az egészen látszik a hús, zúzódások vannak rajtam mindenhol, kimosták a gyomrom megint, a fele helyzetre nem is emlékszem hogy kerültem oda de szörnyü volt én nem gondoltam hogy ez lesz belőle.

3 kilót fogytam az ottani “kalandom” során mert csak fél zsemléket ettem meg 1x azt amit a szüleim hoztak.


Ma kikerültem , örülök, hálás vagyok hogy kint lehetek még holnap egy papírért vissza kell mennem de a kezelőorvosom már megmondta hogy “****** mától ön szabad ember, minden jót” de mégis olyan traumatizálznak érzem magam. Szörnyen furcsa minden.


Ez el fog múlni? Ha igen kb mikor?



2023. szept. 4. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

#9

6-os válaszoló vagyok

Öngyilkossági kísérlet szívgyógyszerekkel. Újraéleszve és lélegeztetve vitt a helikopter

Mindenem elvesztettem, munkát, barátokat, szerelmet és anyukám is

meghalt

2023. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor duplán sajnállak, el se tudom kepzelni milyen nehez lehet szerettek nelkul maradni, legalább mellettem a családom áll meg a párom is, inkább őket tettem tönkre most kicsit ezzel a tettemmel de belülről énis halálra vagyok rémülve
2023. szept. 4. 21:31
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon sajnálom, hogy idáig jutottatok :( remélem azóta javult a helyzeted, illetve a kérdezőnek is jobb lesz, sikerül feltárni az okokat és helyrehozni, amit lehet.
2023. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Amúgy azon azért kicsit nevettem mikor mondtad hogy azt hallottad hogy mit csinál a vén g..i a másik szobában 🤣 nem téged nevetlek ki csak vicces volt ezt olvasni nem tudom miert. Szerencsere ilyen itt nem volt .
2023. szept. 4. 21:36
 15/16 anonim ***** válasza:
18%

6-os vagyok

Azóta vannak emberek akik mellettem állnak! Anyu testvérével élek azóta is, kisegítettek a sz*rból és ezen a héten költözök is el mert találtam egy jónak ígérkező munkát. Remélem sikerül!


Nektek viszont minden jót kívánok mert nagyon nehéz ezek után felépülni. A pszichiátria csak ront a helyzeten, ezt tudjuk, de meg kell találni azt, amiért élni szeretnétek.

Nehéz de én aznap karácsonykor, mikor meglátogattak anyu testvérei, elsírtam magam és tudtam hogy érdemes még kitartani. Kaptunk egy új esélyt arra hogy bizonyítsunk! Érezzük jól magunkat ebben a gyásztelepben és a végén, ha eljön az idő, tudjuk azt mondani, hogy ez egy jó kör volt. Hajrá!

2023. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ez a cél végülis! Én eddig nem sokat élveztem az életből de most eldöntöttem hogy kiveszem belőle a jót , persze olyan dolgokra gondolok csak amikkel nem ártok másnak. Sokkal szebben fogok magammal bánni és tudatosan a jobb dolgok felé fogom terelni magam.
2023. szept. 4. 21:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!