Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sajnos kezdem feladni az...

Sajnos kezdem feladni az életemet 25 éves férfi vagyok és egyszerűen hányingerem van az életemtől annyiból áll eljárok dolgozni haza és ennyi egy faluban élek ahol nincsenek fiatalok ezért nincsenek barátaim,lányok meg sose jönnek össze mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos állandó társam a magány , bármikor magam köré nézek , nem érzek/látok magam mellett senkit, hányingerem van sokszor emberek közzé menni is , mert látom más boldog , csókolózva kezén fogva megy a párjával , én pedig kullogok ott egyedül , magányosan szomorúan.. hogyan kezdjek változtatni , mielőtt elnyel magával a mély?

2023. szept. 11. 15:57
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Attól még próbálkozhatsz online társkeresőn, hátha véletlenül van valaki a közelben.

De kétségtelenül a városi lét egyik előnye ez is, hogy több a lehetőség.

Nem mintha támogatnám a falvak elhagyását, de ez ilyen kettős dolog sajnos.

2023. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Sajnálom hogy így érzel, nekem van párom de súlyos hangulatzavaraim vannak
2023. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is átéltem hasonlót, vannak olyan régiók az országban, ahol még kifejezettebben magányosnak érezheti magát az, aki amúgy is hajlamos erre. Feladni sose szabad, én költöztem, és ha nem is egy nap alatt, de jóra fordult minden. Ez inkább elhatározás kérdése, mint pénzé, én sem millióval a zsebemben költöztem 140 km-el arrébb, ha tudsz olyan munkahelyet találni pl., ahol segítenek ebben, érdemes. Én legalábbis újra megtenném.
2023. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Falubol elkell költözni mert meghulyul az ember .
2023. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!