Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális bajom lehet...

Milyen mentális bajom lehet ezek alapján?

Figyelt kérdés
Sokszor újra csinálok dolgokat, csak azért mert egyszerűen nem emlékszek rájuk. Például ha vettem valamit, akkor elfelejtem és ha útba esik egy bolt, újravásárolom. Sok kenyér penészedik így rám hétről hétre. Ha elfelejtem, akkor az új vásárlás tényét racionálizálom vagy megmagyarázom hogy "biztos elhagytam", "nem volt a korábbi közértben és veszek itt", stb. A legdurvább mutatványom hogy vármegyebérletet vásároltam 1 nap 4-szer. Totál elfelejtettem hogy kora reggel már vettem, beesett a táskám mélyére. A 3. vásárlásomnál szólt a pénztáros hogy "De uram maga már vett kétszer,mégis mi a célja?", erre csak azt mondtam, hogy "Azokat biztos elhagyhattam a belvárosban és újat szeretnék". A netbankomban a vásárlásokból derítettem ki, hogy akkor vettem a 4. bérletet arra a hónapra. Aztán természetesen megtaláltam mind a 4 bérletet a táskámban. De voltam már így jégkrémmel, hogy az ágyam alatt savanyodott 3 hete, aztán mirelit árut találtam bepenészedve az előszoba szekrény tetején. Azokat is újravásároltam, mondván magamban hogy elfogyott a fagyasztóból. Valami mentális bajom lenne? Keressek fel egy szakembert?

2023. szept. 11. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképp!
2023. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem pszichiatriai, hanem neurologiai problema. A rovidtavu memoriaddal lehet baj. Neurologust hamar fel kene keresned, mielott nagy bajt csinalsz magadnak!
2023. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent ha ez igy hirtelen a semmibol alakult ki nalad es fiatal vagy, akkor lehet agyi fertozes / agyserules vagy agytumor kovetkezmenye is, ugyhogy emiatt is surgosen ki kellene vizsgaltatnod!
2023. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Adhd
2023. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem adhd, fogalmad nincs rola, hogy mi az utolso! Vagy te tenyleg az vagy, mert keptelen vagy figyelmesen elolvasni...
2023. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Manapsag mindenki az


Komolyra forditva eleg beteg amit leirt a kerdezo akar alzheimer kezdeti fazisai is lehetnek szaladj orvoshoz minel elobb

2023. szept. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vajon emlekszik ra hogy ezt kiirta? Vagy majd kiirja megint?
2023. szept. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen fordulj neurológushoz.

Alzheimer-kór vagy agyi tumor lehet a pakliban.

2023. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!