Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy újra a règi...

Mit tegyek hogy újra a règi legyek? Kezd eluralkodni rajtam a pánik?

Figyelt kérdés

Világ èletemben kertes házban èltem, imádom a növènyeket a kreatív dolgokat, az állatokat.

Úgy hozta egy èlethelyzet hogy ideiglenesen panelba kellett költözni. Kisbabám 4 hónapos.

Sajnos a lakás pici mèg egy íróasztalt sem tudnèk sehova beprèselni, a növènyeimet is odaajándèkoztam. Igazából semmit nem tudok itt csinálni. Èrzem hogy nem jó, teljesen elment az èletkedvem, motiválatlan lettem. Mellette a kicsi is. Megcsinálom amit muszáj, de azt is halogatom az utolsó percekre. Ellustultam, pedig egy örökmozgó ember voltam. Nem èrzem jól magam, de nem tudom hogyan billenjek vissza. Jelenleg az elköltözès kertesbe nem opció, ez mèg várat magára.


2023. szept. 29. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugye nem ülsz a lakásban egész nap a babával?? Menj vele sétálni, nagyon jó idő van még! Menj be a játszótérre, találkozz anyukákkal!


Szerintem nem a lakás a bajod, hanem hogy egyedül vagytok egész nap.


Mozdulj ki!

2023. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt játszót3r nincs, vagyis eddigi sètáim alkalmával nem találtam. Ki szoktam menni a babával, reggel sètálunk egyet, meg este mikor párom hazaèr. Senkit nem ismerek itt, a házban többnyire idős emberek laknak. Párom is èszrevette már rajtam hogy valami nem okè, hètvègente mindig megyünk valamerre kirándulni, foglalkozik a babával hogy legyen èn időm, de igazából eljutottam oda hogy akkor is csak bezuhannèk az ágyba, ès ennyi.. felismerem hogy gond van velem, csak nem tudom merre forduljak segítségért.
2023. szept. 29. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én imàdom az őszt, és az őszi díszeket. Neten rengeteg ötlet van, amivel kidíszíthetnéd a lakàst, hogy otthonosabb legyen, közben zenét hallgathatnàl(akár olyat ami a kisbabàknak is jót tesz), forró csokit ihatnàl, jàtszhatnál a kisbabàsddal, nagyokat sétàlhatnàtok (akár neten keresgélj a közelben lévő programokat anyukáknak - nálunk sok ilyen van), szerezhetnél baràtokat, akiknek hasonló korú babàjuk van, ez még később is hasznos lesz! Vehetnél nagyon szép őszi virágokat a lakásba,amik picik (pl kaktuszok), csinàlhatnàl sült tököt, ha van időd a kisbaba mellett, olvashatnàl néha könyveket, vagy nézz Szívek szàllodàjàt, az többnyire ősszel játszódik és àtadja a "bármi legyen imádok élni" hangulatot. :)

Nem akarlak idegesíteni, de nekem spec nem lehet soha saját gyerekem. Bármit megadnék azért, hogy legyen egy saját kisbabàm, egy szerető férjem és egy pici, de annál csalàdiasabb és meleg otthonom! A lényeg, hogy van értelme az életednek, egészségesek vagytok, hozz ki belőle, amit csak tudsz és légy pozitív! Ezt kívànom Neked!

2023. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3# köszönöm szèpen.

Igazad van, ès tènyleg nagyon hálás vagyok azèrt amim van. Most valamièrt egy picit megzuhantam. Sajnálom hogy nem lehet kisbabád, de kivánom hogy megtaláld azt ami kitölti majd az èletedet❤️

2023. szept. 29. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!