Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiségzavart lehet...

Személyiségzavart lehet gyógyítani?

Figyelt kérdés

Nem voltak soha rendes emberi kapcsolataim csak kevés az is toxikus volt, nem tudom eldönteni, hogy mit akarok, ki vagyok egyáltalán. Mintha direkt rossz döntéseket hoznék, ha semmi nem történik akkor is feszült vagyok.

Unalmasnak találom az életet és nehezen fogadom el a megváltoztathatatlan dolgokat amiket muszáj csinálni pl. munka.

Nem tudom ebből ki lehet e gyógyulni? Szedek gyógyszereket minimálisan segítenek.

Elkerülő személyiségzavarom van.



2023. okt. 3. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

A munka nem megváltoztathatalan.

Csak nem azt végzed, amit szeretnél.

Egy önismereti kurzust lenne érdemes végigcsinálnod.

2023. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs olyan amit szeretnék és alkalmas is vagyok rá. Ha túl sokat vagyok emberek között akkor az előhozza a szorongásomat ha túl keveset akkor magányosnak érzem magam.
2023. okt. 3. 09:48
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Kifogás.

Én sem emberek között dolgozom nagyrészt.

De oké.

Te az a típus vagy, aki minden megoldásra talál egy problémát.

Ezzel nincs dolgom. Segíteni annak lehet, akivel nagyjából ugyanazt a valóságot látjuk.

Te még itt tartasz. Nincs ezzel gond.

Minden jót!

2023. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kifogás csak egyszerűen ezt érzem. Nekem az lenne a jó ha meglehetne élni mondjuk 30 órás munkából és akkor lenne elég szabadidőm, időm pihenni. De hát ez lehetetlen. A legtöbb ember ezt könnyen elfogadja de én nem tudom.
2023. okt. 3. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is személyiségzavarom van és azt mondta a pszichológusom, hogy nem fogok meggyógyulni max.jobban leszek.
2023. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Lehet. Biztosan. Valószínű, még nálad is betegebb volt a lelkem. De csak volt. Van egy áldott Orvos, Ő meggyógyított. Az ÚR JÉZUS KRISZTUS. Ő nem vallás. Ő személy, ember és ISTEN egy személyben. Itt járt a földön, azután fölment a mennybe, de visszajön, királyként fog uralkodni. Az Ő országában már senki nem fogja kérdezni, hogy " miért engedte ezt meg ISTEN", mert onnan a rossz száműzve lesz örökre. Akarsz már itt a földön Őhozzá tartozni? Lehet.
2023. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. Nekem is elkerülő van.
2023. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2023. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Alkohollal enyhítem az elkerülő sz zavart.
2023. okt. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Személyiségzavart lehet kezelni, de ahhoz a páciens akarata is kell, másképp nem fog menni.
2023. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!