Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vágyok vissza a pszichiá...

Miért vágyok vissza a pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Eddig háromszor kellett befeküdnöm, de jobb volt nekem bent, mint kint. Bár legutoljára maszkot kellett viselni, meg szigorúbb szabályok voltak. Az első alkalom volt a legjobb. Mikor hazaengedtek, olyan üresség érzése keletkezett bennem, hogy napokig csak ezen agyaltam. Bent társakra leltem, hasonló cipőben jártunk, megismertem különböző történeteket, élethelyzeteket, átéltem vicces, vagy éppen komoly dolgokat. Itt kint nagyon magányos vagyok. Néha összefutok a városban egykori szobatárssal, egyből az akkori idők jönnek fel témának. Nem tudom kiverni a fejemből azokat az arcokat, melyeket akkor megismertem, noha azt viszont tudom, hogy valószínűleg ők már elfelejtettek engem.

2023. okt. 6. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Le is írtad, hogy miért vágyódsz vissza. Hasonló problémákkal küszködő emberek. Nyíltan beszélhettél a gondjaidról. Biztonságban érezted magad.
2023. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Uu ez ismerős nagyon.Velem is ez volt bár talán még mindig
2023. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem azt akarom újra átélni, amit először éreztem.
2023. okt. 6. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1 es vagyok. Mint írtam, tudod a választ. Ott van minden mondatodban.
2023. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 5 perc után elmenekültem onnan, mert soha nem láttam még annyi borzalmat mint ott
2023. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha hasonlók társaságára vágysz, kesess valamilyen önsegítő csoportot.

Van pl alkoholista szülők felnőtt gyerekeinek az AA nál, vagy másfélék is.

Keress olyat, ami hozzád passzol.

2023. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a választ leírtad a kérdésedben, így inkább csak kéretlenül ideírom a saját véleményemet (mégiscsak úgy hívják ezt az oldalt hogy gyakori kérdések szóval akkor úgy veszem hogy általában mindenkit is megkérdezel erről)


én ugyan semmiképpen be nem feküdnék a pszichiátriára, legfeljebb akkor ha valami luxusszanatóriumba lehetne menni ahol az egyéni- és csoportterápia mellett van mindenféle sportolási lehetőség (uszoda élményfürdővel és szaunával, lovaglás stb), zeneszoba, művészfilm-vetítések, táplálkozási tanácsadás, ja és ahol egész terápiás team foglalkozna velem.

2023. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress önsegítő csoportot! Heti rendszeressegel találkozhatsz sorstársakkal, akár barátság is kialakulhat.
2023. okt. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2023. okt. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!