Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eltunt az eletbeli motivaciom...

Eltunt az eletbeli motivaciom es lehangoltsag ver egy jo ideje? Hogy talaljam meg a kiutat? Pszichologus?

Figyelt kérdés

Folyamatosan bevagyok feszulve, utalom a munkam,nem talalom a helyem es ugy erzem csak gurizek hetfotol pentekig reggeltol estig,h ne haljak ehen meg fizessem az albim. Utalom a munkam,nem tudok erte lelkesedni,jelentkezek folyamatosan helyekre de vagy keveslem a fizut vagy nem hivnak fel. Igazabol nem is tudom mit szeretnek csinalni..csak azt varom hetvege legyen es par haverral bebasszak. Tobbi nap meg nem tolt fel semmi. Szeretnek tanulni is vmi uj szakmat vagy nyelvet, de nem erzem azt barmi is erdekelne es raszanjak felmilliot meg 1-2 evet az eletembol ra. Gondolkoztam elkene menni pszichologushoz, de mivan ha nem egyezek vele vagy nem hasznal..megiscsak 20ezer egy alkalom ott is.

Parkapcsolatrol is lemondtam, hiaba ismerkedek nem igazan jon ossze..neha par randi meg alkalmi, de semmi hosszantarto.

Lelkileg ugy erzem beleestem egy godorbe mert nem erzem magamban a psziches,mentalis egyensulyt es fejlodest amivel magamnak bizonyithatok az ediggi probalkozasaim pedig nem valtak be, nem azt kaptam magamtol amit vartam/elkepzeltem es a kudarcok csalodottsagok miatt megkereseredett, ketsegbeeses es kiegettseg lett urra rajtam.


2023. okt. 24. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nézzél valami gyógyszert hátha jobb lesz szedjed 1.2 évig.
2023. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nagyon régóta ez van velem is, csak tagadtam magamnak és sokáig azt se vettem észre, hogy depressziós vagyok.

Nekem pont ma nemrég jutott eszembe, hogy elmegyek pszichológushoz.

Olyan régóta elnyomok magamban mindent, és nem tudom kimutatni az érzelmeim, hogy már ráment a lelkivilágom az örökös magányra. Nulla motiváció, minden elérhetőnek tünik de nem akarok tenni semmiért pedig tudom, hogy jobb lenne. Nem tudom rávenni magam szinte semmire, csak az örökös önpusztító és pénztárcát nem kímélő bulizásba menekültem. (önpusztítás alatt káros életmódot értek, nem szándékos önbántalmazást)

Szerintem kb soha sehol nem éreztem úgy, hogy megtaláltam a helyem.

Örökös gyanakvás az emberek valós szándékai iránt, ami sajnos általában rávezet arra hogy tényleg rengeteg hátsószándéka van az embereknek.


Szerintem ideje valakivel őszintén beszélnem, szóval én biztos hogy elfogok menni.

dec. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!