Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szabaduljak meg egy...

Hogyan szabaduljak meg egy nárcisztikus személytől,ha már három éve tart vele barátság extrákkal kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi,aki az elején nagyon kedves ,figyelmes ,rendes volt velem.

Aztán ahogy összejöttünk lelkileg teljesen lerombolt,nem fogadta el ha nemet mondok,ha nem értettem egyet vele valamiben egyből én voltam a hülye az idióta,teljesen tönkre tette az önbizalmam.

Eveszavaros lettem

Gyuloltem magam,de még is ragaszkodtam mert az egyetlen törődést csak tőle kaptam.

Nincs igazi családom,sosem volt.

Édesanyám és a bátyám is bántott sokszor,így nem tudom milyen az ha valaki igazán szeret.

Többször letiltottam ezt a srácot,nem foglalkoztam vele aztán valahogy mindig vissza hizelegte magát.

És egy ideig rendes volt,végre megnyílt azt éreztem valami változott

Erre rá egy hétre sem megint fent van,vissza sem ír,negatív megjegyzéseket tesz

Nem tudom mit tegyek megbolondulok,ragaszkodok hozzá és nem tudom örökre megszakítani vele a kapcsolatot.

Mindent tud rólam,mert túlságosan megnyíltam anno neki.

Egyáltalán nem volt velem soha sem empatikus.

Annyira nehéz helyzetben vagyok,hülyén érzem magam és nem tudom elhinni hogy ebből van kiút..

Próbálok magyarázatot találni,hogy talán velem van a baj,de annyira megtévesztő hogy egyszer rendes,közeledik,őszintén ,úgy érzem minden jó ,máskor meg mintha büntetne nem ír,nem közeledik,és csak akkor foglalkozik velem többet ha O úgy gondolja.

Teljesen kész vagyok

Mit tegyek hogy végre végleg vége legyen?...


2023. okt. 31. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Szerinted ő az egyetlen ember az egész kerek világon, aki tud kefélni? Tapasztalatom szerint egy nőt kizárólag az ágy tud bent tartani egy ilyen kapcsolatban. Mégegyszer tedd fel a kérdést magadnak: csak ő tud kefélni a világon?
2023. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

“Próbálok magyarázatot találni,hogy talán velem van a baj”

Megnyugtatlak, veled is van baj bőven.

Koptasd le, ha nem akarsz tőle semmit. Nem kell ezt túldramatizálni.

2023. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez van akkor, amikor a bántalmazott kezd ragaszkodni a bántalmazójához.
2023. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Na, megjelent a hasonló válaszosztag látom.

Ők valahogy itt hemzsegnek.


Kérdező, se az 1-3 válaszolóhoz hasonló stílusúaktól, se a pasidtól (illetve reméljük már ex) ne fogadj el semmit amit mondanak, mert agybajból teszik.

Beszélgess inkább másokkal, szerencsés vagy hogy ilyen hamar rájöttél milyen a nárcisztikus ember, így sokkal több időd lesz az életedben nélkülük boldogan.

2023. nov. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy ki szeretnél lépni, de nem megy, menj el egy jó pszichológushoz, ő segít. Ne szégyelld magad azért, mert kötődsz hozzá, az ilyen emberektől sokszor nehéz elszakadni, mert lelki függőség alakul ki. Ez hasonlít a drogfüggőséghez. Emiatt sokan nem tudnak kilépni, vagy csak sok idő után.
2023. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsonak igaza van.

Ajanlom ezeket a YouTubereket:


Vinter Eva

[link]


Narcisztikus Mozaikok

2023. nov. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!