Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom hogyan tovább. Mit...

Nem tudom hogyan tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Életem során jó pár kapcsolatom volt, de mindegyiknek valamilyen okból vége lett. Huszonévesen volt az első normális kapcsolatom, előtte a csajok csak szórakoztak velem. Bújós vagyok és szeretetre vágyom. Idén lett vége szintén egy kapcsolatomnak, aztán beleugrottam egy barátság extrákkalba, amiből megint az lett, hogy szerelmes lettem. A héten viszont vége lett a dolognak és most annyira megvisel a dolog, ahogy még egy kapcsolatom vége se viselt meg. Függetlenül attól, hogy nem jártunk tőle kaptam a legtöbb szeretetet és odafigyelést, ápolta a lelkem míg tartott a dolog és fordítva is igaz ez. Sajnos azóta próbálkoztam olyan dologgal felkelteni az érdeklődését ami működött köztünk, de csak fordítva sült el a dolog és csak elszúrtam még jobban a helyzetet. Nincs kedvem pszichológushoz menni, nem erőm hozzá. Egy helyre már írtam ahol 72 óra alatt válaszolni fognak, de még nem kaptam onnan választ....

35/F



2023. nov. 18. 11:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

Nem mindenkinek való a barátság extrákkal , kemeny műfaj

Főleg, hogy te normalisan működsz, es akarsz érzelmileg kötődni. Az ilyeneknek nehéz! Legtöbb nő pasi több vasat tart a tűzben, még a házasok is es ha te hűséges is vagy, “párod” szarrá csalhat erre nagy az esély

Hany ferj dicsekszik hogy ő hűséges, es tenyleg becsuletes, de szegeny inkabb nevetseges, mert a felesége közben csalja.

Sajnos ilyen a világ ma, nincs mit tenni

2023. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

Ja es véleményem szerint ezek a barátság extrákkal kapcsolatok, nagyon lélekölőek hosszútávon es önámítás hogy csak szex , mert akarva akaratlan lesznek érzések, mert a szex intim helyzet, kell hozzá a bizalom, es érzések maskepp nem működik ......

csak annyi, hogy joga van a masiknak masokkal is kavarni

2023. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Amíg nem tűnt fel egy régi expasi minden jól működött, de aztán ez bekavart és nem az a fajta aki több vasat tart a tűzben így vége szakadt velem, függetlenül attól, hogy a másikkal nem tervez beleugrani ilyenbe, mert az is benne van a pakliban, hogy csak barátok lesznek és max összefutnak beszélgetni kávézni néha. Az is rossz hogy az idei évben a munkahelyem is megutáltam, mert elég hülye döntéseket hoztak amivel csak többet kell dolgozzak, persze idén fizetésemelés nem volt és örülhetek ha lesz pulykapénz év végén. Barátokkal lakom, nekik már van gyerekük kettő is, így napi szinten itt is van feszültség, ami csak még jobban lelomboz. A csaj volt az egyetlen pozitívum az életemben, ami mindenhez erőt adott, de így hogy nincs szenvedősen megy minden. A héten szabit is kellett kivennem munkában, mert nem volt lelkierőm dolgozni. Volt csapatépítő igyis amire mentem, de ott is voltak tényezők amikről ő jutott eszembe....
2023. nov. 18. 11:28
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Én azt mondom, hogy szállj ki ebből mert még több sérülést tudsz szerezni!

Ha az ex pasi miatt ejtett, akkor annak nagy hatalma van fölötte es ezek szerint rá várt! Nincs kizárva, hogy téged felhasznált időtöltésnek, vagy hogy feltekennye tegye a másikat!

Ezek utan nem hiszem hogy szereted, mert ilyen nőt nem lehet szeretni, sokkal inkabb fáj es sérült az egód! Most hajlamos leszel neki bizonyítani, hogy kibékuljetek, de ez csak azert lesz, mert remeled, hogy az egód helyrejön!

2023. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az ex hirtelen tűnt fel a semmiből...

Én meg mivel már kb minden ismerősöm vagy párkapcsolatban van vagy házas vagy családja van, így sokkal nehezebben élem meg, hogy nincs még családom, pedig már szeretnék. Egy olyan nőtől akitől azt kapom amit adok, akivel minden jó, aki eltud fogadni teljes valómban és még nincs gyereke, de szülne nekem...

2023. nov. 18. 11:47
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Az ex nem a semmiből tűnt elő. Több mint valószínű tárgyalgattak, csak te nem tudtál róla!

Senki nem tűnik elő a semmiből

2023. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta a csaj aki ilyet elhallgatna előlem... Korrekt volt velem és tájékoztatott bármi volt...
2023. nov. 18. 12:03
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Szerinted. Majd ha megint összevesznek, megint előránt es aztán megint letilt stb amíg megbolondulsz.

Es hogy tűnt elő a semmiből? Beesett az ajtójan? Es ha ez történt, miért nem mondta meg neki, hogy nem kell neki már es ott vagy te stb

2023. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ő nem volt szerelmes belém, nem alakult ki nála, viszont amit nyújtottam neki az lelkileg sokat segített neki hogy jobban legyen. Mivel nem jártunk facen is az volt egyedülálló. Az elején azt beszéltük ha valakinek jön más akivel alakulhat akkor elválnak útjaink, mert mindenki a boldogságot keresi. Csak én beleszerettem. Kb másfél hónapig tartott köztünk, az ex meg ha jól emlékszem múlthéten írt rá sok év után elsőnek. A héten kedden találkoztak az kavart be az egészbe.... Gondolom régi érzelmek jöttek elő.....
2023. nov. 18. 12:13
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha ilyen könnyen visszafogadta az exet azt jelenti, hogy abba szerelmes esetleg. Emiatt lehet nem tudott irántad érzéseket táplálni

Ha beled szeretett volna, akkor nem tudta volna visszafogadni az exet, ra se tudott volna nézni!

2023. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!