Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris lennék?

Bipoláris lennék?

Figyelt kérdés
Évek óta folyamatosan egy hullámvasút az életem, mindig is ilyen voltam de a 18/20as éve Imre elviselhetetlen lett. Depressziós állapotból ki, nagyon nagy boldogság, majd vissza. Itt nem egyszerű hangulatingadozásról beszélek, hanem hónapokon tartó változásokról. Nagyon sok harag is van bennem és ezzel megbántok másokat, néha ok nélkül is dühös vagyok, majd szomorú. Akár egy kis dolog miatt is hetekig rosszul vagyok. A barátaim többször viccelődtek már, hogy biztos bipoláris vagyok. Szerintetek csak egyszerűen sokszor vagyok lehangolt vagy esetleg más is lehet a háttérben és érdemes lenne kivizsgáltatnom?

2023. nov. 22. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezt egy pszichiáter tudja megmondani 100%ra. De azt szokták mondani akinek van betegség tudata az már jó jel, mert sokan idaig se jutnak el. Csinaltass éves verkepet a pajzsmirigyet is nézzék meg, háziorvoshoz menj el először érdeklődni majd ő eligazit.
2023. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Lehet gyogyszer mellekhatas is (nekem az volt). Kepesek voltak bipolarissal bediagnosztizalni, aztan amikor abbahagytam a gyogyszer szedest, akkor meg elmult az egesz (vegre valahara) es 3 eve nem jott vissza semmi tunet. Azota nem merek bevenni semmit.

Szedsz barmilyen gyogyszert?

2023. nov. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez lehetséges,hogy bipoláris. Menj el pszihiáterhez.
2023. nov. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Találgatni lehet de az egyetlen biztos mód az az ha elmész pszichiátriàra!

Nem fog bántani senki ha az vagy max. kicsit óvatosabban fognak kezelni

2023. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Pszichiatria=szarra fognak gyogyszerezni es csak meg tobb problemad lesz. Egy pszichoterapeutat keress es tedd rendbe az eletedet.
2023. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lehet tünet, hogy gyakran változik a külsőm? Havonta vagy több havonta teljesen máshogy nézek ki. Új haj, stílus, ékszer, ruha. Nem tudom miért van ez, de sokszor úgy érzem, hogy kell változás. Mások szerint ez fura.
2023. nov. 26. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!