Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmúlhat az evészavar magától?

Elmúlhat az evészavar magától?

Figyelt kérdés
Mióta láttam képeken, ahogy egy fiatal nőt felvágtak nehezen eszek meg húsokat, ha látom őket nyersen, elkészítés előtt. Nemrég a párom megkért, hogy áztassam ki a májat, arra azonnal az eszembe jutott a dolog, utána már elkészítve sem ettem belőle, de pl. étteremben nincs ilyen problémám.

2023. nov. 23. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Én a helyedben mindenképpen beszélnék róla pszichológussal, van TB alapon is, bár sokat kell rá várni
2023. nov. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Mielőtt szakemberhez fordulsz, megpróbálhatod magad hozzászoktatni. Ha egyszer-kétszer magadra kényszeríted, hogy csináld, fokozatosan elmúlhat ez a rossz képzettársítás. Hetek-hónapok alatt elmlhat a panasz. Ha nem, menj szakemberhez.
2023. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!