Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek van bevált módszere...

Valakinek van bevált módszere a reggeli kortizol szint csökkentésére?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kémiailag természetes, hogy reggel a legmagasabb a kortizol szintje az embernek, de esetemben úgy érzem ez, hogy ez okozza az erős stresszt, akkor is ha nincs min stresszelni.

2023. nov. 27. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
A reggeli szex sok mindent megold😀
2023. nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne gondolj se a házastársdra hogy csal es ver át, se rokonaidra, akik semmibe vesznek, se a munkahelyedre ahol csicskáztatnak....
2023. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
De tényleg a szex segít. Van- partnered Neked?
2023. nov. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mágneskarkötő.
2023. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Este szexszel fekszel, reggel nem veszekszel" 😀

Állítólag van köze az esti rutinhoz is a reggeli kelés.

Semmi méreganyag alvás előtt (alkohol, cigi stb), nehéz vacsi, tv, telefon, elegendő alvás. Talán ez javíthat.

2023. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

pátkapcsolati téren minden rendben van, de nyilván nem lehet minden reggel sexelni… az alvás is teljesen kielégítő, min 8 óra és nem ébredel fel éjjel egyszersem. Reggel viszont mikor megébredek már egyből tenyér és talp izzadás. A reggeli hidegzuhanyról és jótékony hatásairól olvastam sokat.

Nem iszom alkoholt, nem dohányzom

2023. nov. 27. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyél valamit. Én addig idegroncs vagyok, amíg nem eszem. Mondjuk én délután szoktam utoljára, lehet reggelre kimerül a készlet.
2023. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kedvenc szexpózod?
2023. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!