Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magán pszichológusra nagyon...

Magán pszichológusra nagyon gáz ráírni, ha úgy érzed a legmélyén vagy és a következő találkozóig nem bírod ki? Egy nehéz beszélgetés után itthon teljes a lesüllyedés a démonokkal

Figyelt kérdés
Vagy bírjam ki valahogy. Nem megy. szenvedek, átvette az irányítást a szorongásom, a gyerekekt is nehezemre esik ellátni, nincs kivel beszélni se.
2023. dec. 13. 20:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, mindenképp írj neki.
2023. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem gyerek vagyok (43 éves, tömény gyerekkori tramuával, ami most bukott ki az idén), emiatt is szörnyen érzem magam, hogy nem tudom irányítani. Szégyellem magam piszkosul. Nem veszi tolakodásnak? Ő is egész nap dolgozik. én meg a nyűgömmel írjak....felnőtt fejjel.
2023. dec. 13. 20:35
 3/27 A kérdező kommentje:
űTegnap olyan traumatizáló (abízusról) volt szó, ami miatt undorodom magamtól, mostmár tuti ő is. Bár nem észleteztem, képtelen vagyok róla beszélni, de szörnyű, hogy más is tudja. Nem tudok ezen túlleni, elég volt,sőt sok is, hogy én mit érzek..
2023. dec. 13. 20:36
 4/27 A kérdező kommentje:
*részleteztem, Basszus remeg a kezem. Nála is remegett. Na az is jó égő volt. nem megy ez nnekem
2023. dec. 13. 20:37
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem, az enyèm is minden nehezebb ülés után megìgèrteti velem, hogy ráírok, ha nagyon gázul èrzem magam, mert tudja, hogy egyèbkènt nem mernèk magamtól írni, mert fèlnèk, hogy tolakodásnak vennè. Holott nem, segíteni akar, és ez kiterjed az általános munkaidőn kívülre is akár. Ahogy az orvosokat is behívhatják, ha törtènès van, nekem ezzel szokott èrvelni
2023. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj már, ő egy szakember, aki borzalmas történetekről tanult, hogy tudjon az embereknek segíteni.

A te történeted nem fogja semmilyen undorral eltölteni, hanem a megoldást fogja keresni.

Azonnal írj neki!

2023. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nekem ilyet azért nem mondott, két hónapja járok, elég távolságtartó vagyok. Egyszer volt olyan, hogy az időpontba nem voltam biztos és utólag mondtam, hogy majdnem ráírtam, de nem akartam zavarni, azt mondta nyugodtan. De ez az időpontos beszélgetés volt. annyira azért nem ismerem.Amit észrevettem mindig tovább maradtameddig, már flészkelődtem az órát látva, de még tartotta a kontaktot, volt amikor 30 percet is ráhúzott. Most is kínált volna még vízzel negyed óra pluszban voltunk, de már rohantam, nem bírtam, levegő kellet. nem tudom mire vélni. NMonsdjuk a kapcsolódásom is gáz
2023. dec. 13. 20:41
 8/27 A kérdező kommentje:
Ráírok, köszönom. Max elküld
2023. dec. 13. 20:41
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem írtam rá az enyémre, de nem kevés pénzt fizetek ki neki. Gondolom te is. Azért ha bajom lenne férjen már bele, h akár fel is hívom és megnyugtat, vagy valami. Nyilván nem rendszeresen, minden nap, de néha 1-1 alkalomból sztem nem csinálnak problémát.
2023. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként már csak azért is megéri ráírni, mert szakemberként tud ajánlani olyan segélyvonalat/ellátó központot (nem tudom ezeket minek hívják, de olyanokra gondolok mint az abuzív férjektől menekülő anyáknak nyújtott szállás), ahol sos ellátást tudnak nyújtani krízishelyzetben, nem feltétlenül kell magának a pszichológusnak sos ülést tartania. Szóval úgy gondolom, semmi gáz nincs ebben, sőt, kifejezetten hasznos tud lenni.
2023. dec. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!