Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dühkezelési technikák?

Dühkezelési technikák?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elegem van mindenből és mindenkiből, néha már azt érzem, felrobbanok a rengeteg haragtól. Ilyenkor az az egy gondolat vigasztal valamelyest, hogy elképzelem amint halálra szurkálok valakit, és sokszor csak az az egy tart vissza, hogy nem akarok börtönbe kerülni. Mibe lehetne ezt a felgyülemlett élet- és emberundort belevezetni?

2023. dec. 14. 15:16
 1/4 Hovarju ***** válasza:
100%
Járj sportolni. A rendszeres mozgás segít levezetni a stresszt.
2023. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is a mozgásra szavazok.

Sokéve ülőmunkát kezdtem végezni. Annyira kész voltam a mozgásszegény életmódtól, hogy elkezdtem gyalog járni dolgozni. Ez kb 7 km volt irányonként. Ezzel tökjól el is voltam, mert délután kettőig egy kicsit sem zavart, hogy ülnöm kell. Valamivel később vettem észre, hogy sokkal nyugodtabb lettem. Azt mondjuk hozzá kell tennem, hogy elég olaszos temperamentumom van. Meglepődve vettem észre magamon, hogy egy csomószor meg sem szólaltam olyan szituációkban, amiben már máskor fennhangon magyaráztam a "szerintem okosságokat". Úgyhogy annak tudtam be hogy ez a napi többórás mozgás okozhatja.

2023. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok-sok tiszta vizet, ne egyél műkajákat, aludj rendesen, figyled a cukor és sóbeviteled, ezek is segítenek.
2023. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen indulatokra mondták nekem a neurológián hogy szerezzek be egy boxzsákot és ÜSSEM!
2023. dec. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!