Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Prosti és szerencsejáték...

Prosti és szerencsejáték függő az öcsém, teljesen kikészít, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1,5 év alatt kb. 6 millót játszott el, vagy kár okozott anyámnak, de lehet többet. Egy időben prostikhoz is befizetett. A szüleim szerint is így is faszagyerek és lecseszve sem volt. Hiteleket is vett fel, amiket anyám törleszt neki. Csomószor lopott, vagy kért pénzt kamukra és azt is felrakta. A szomorú, hogy még mindig ő a kedvencük és olyan is volt, hogy engem okoltak, hogy minek vagyok, mert "pénzt kellett elb.szni a felnevelésre". Amikor azt mondtam, hogy talán nem rajtam ment el a pénzük, hanem az öcsém baromságaira, akkor apám nekem jött és majdnem megfojtott. Az autóját totálkárosra törte részegen, vett neki egy ugyanolyat és annak is én voltam az oka (nekem nem vettek autót) és előtte már anyám autóját is széttörte egyszer, illetve más autókban is okozott kárt. Az is baja, ha magamnak veszek valamit,.mert talán a spórolt pénzemet is öcsémnek kéne adnom. Mellesleg tőlem is lopott és ezért minden fillért beraktam a számlámra és csak pár ezret tartok a táskámban. Állandóan a táskámban, meg a gépemben túrkál, tiszta őrült.
jan. 10. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mondanam hogy meselj meg, de inkabb ne.
jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Kéthetente kiírod a kocsitörő tesódat???
jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondonám, hogy takarodj, de nem. Hihetetlen, hogy egyes emberek ennyire érzéketlen szemetek. Nem tudom, mit olvastál, de a kedvedért naponta is kiírom.
jan. 10. 10:47
 4/12 anonim válasza:
100%
Ha adhatok egy jó tanácsot, menekülj ebből a közegből addig, amíg nem késő és már nem tudsz. Ne nézz hátra és hagyd őket, mást nem tehetsz. Itt az öcséd olyan amilyen, a közeg meg hagyja. Nincs mit ragozni szedd a cuccod és viszlát.
jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Az még, hogy szerencsejátékozik az öcsi, az hagyján, de hogy prosti is, az baj :D :D :D
jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem az a sztori, ahol anyuka minden szart megvesz a fiának?
jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
#6 Dehogynem... de megint kimaradt a sztoriból az öcsi barátnőjének a Glamour-napokra való befizetése. A kérdező úgy tűnik, nem figyel eléggé.
jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Be kéne pasizni,az a bajod, hogy nem vagy kielégítve szexuálisan!🤪
jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Prostifüggő


Hihetetlen, milyen primitívek vagytok.

jan. 10. 12:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Elköltözöl. Sajnálom, de különben nem lesz jobb. A gondnokság alá vétel sem segít, mert ha a szüleitek lesznek a gondnokok, akkor minden megy úgy tovább, mint eddig.
jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!