Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4,5 évig bullying áldozata...

4,5 évig bullying áldozata voltam, normális ha azt érzem hogy soha nem lehetek boldog, soha nem lehet jó életem?

Figyelt kérdés
Lassan 3 év eltelt, de még mindig nyoma maradt, gyakran eszembe jut és egyfolytában a rosszat feltetelezem mindenkiről hiába mutatják azt hogy jót akarnak. Meglenne a lehetőségem boldognak lenni, de hamar meghatralok, úgy érzem nem erdemelnem meg, túl sok lenne nekem.

jan. 20. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem nirj
jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem normális. Mi történt 4,5 évig?
jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ez ilyen. De, ha elég intelligens vagy akkor azt megtudod tenni, hogy legalább nyitott vagy mások felé. Nem kell mindenkiben egyből bízni, de ha tudod hogy az előéleted miatt valószínűleg mindenki közeledését elutasítanád, akkor jusson eszedbe, hogy vannak jó emberek is, vagy pedig, ha akarsz valamit akkor tegyél érte. Én is így csináltam.
jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóan voltam én is, aztán elmentem szakemberhez. Sokat segített nekem, így ezt ajánlom neked is.

Egyedül nehéz, vagy szinte lehetetlen ezzel megbirkózni, én sokáig azt hittem, hogy tudok, de kiderült hogy nem.


Egyébként igen, más szempontból "normális", hogy 4,5 év bántalmazása nem múlik el csak úgy. sajnos.

jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? Iskolai bullying? Már kint vagy abból a környezetből?
jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első és második vagyok. Köszönöm, hogy leírtad privátban. Meg amit nem írtam neked ott, de nagyon fontos, hogy pszichológusk keress fel legalább néhány alkalommal.. A többi adni fogja magát.
jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!