Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzi így magát sok...

Miért érzi így magát sok fiatal lány?

Figyelt kérdés
Az egyik diákom nagyon karcsú magas, (testnevelő tanár vagyok) 175 centi és 60 kiló. Naponta edz, aminek az eredménye látszik is. Neki is van egy kis pocija mint a vele egykorú lányok 80 százalékának. Le akar fogyni 50 kilóra, mindig is bizonygattam neki hogy ne, de azt mondta erre hogy naponta edz és nem tudja kordában tartani a fogyást. Sulikezdéskor duci volt 70 kiló körül, azóta 60 kiló körül mozog. 3 hónap alatt majdnem 10 kiló az sok, (látszik is rajta) . Nagyon csinos, társai is mondják neki hogy jó az alakja, de ő elmesélte nekem hogy régen beszóltak neki és azóta fogy, diétán is van. A szülei beszámoltak arról hogy egészségesen eszik, és semmi betegség nem mutatkozik nála de aggódnak hogy végül tényleg lefogy 50 kg ra. Pedig azt mondja a célsúlya 58 kiló. Miért csinálja ezt a sok fiatal lány? Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok, hátha vannak itt hozzá értő emberek.

febr. 3. 09:56
A kérdező szavazást indított:
A lánynak nem kellene fogynia
A lánynak kellene fogynia
14 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
50 kiló kicsit kevés lenne neki.
febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

175 centihez 70 kiló az hol duci?

Én mikor 50 kiló voltam a 160 centimhez, állandóan bacogattak hogy egyek már, mert olyan sovány voltam.

febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Én 165 höz 72 kg voltam és még én se voltam duci.
febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jégszív ***** válasza:
100%

A diagnózis egyszerű:

Önbizalomhiány, önismereti problémák.


Azt senki ne kérdezze, hogyan orvosolható! Azt nem tudom, különben is, személyre szabott megoldások léteznek. - ha léteznek...

febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Én csak azt nem értem, egy testnevelő tanár minek nézegeti meg tartja ennyire számon, hogy a diákja hogy néz ki és miért beszélget ezzel kapcsolatban osztálytársakkal, szülőkkel....jó mondjuk nekünk volt olyan tesitanàrunk, aki a lányokat fogdozta, szóval a kérdésben leírtak még mindig jobbak....
febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
5 nem gondolnám, hogy bajt okozna ezzel, ha észreveszi, hogy egy diákja abnormálisan vékony akar lenni, sőt, több ilyen tanár kéne.
febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
170 centisen 60 kiló alatt nem nagyon kéne lennie, max 57 - 58 szerintem.
febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

175 cm magassághoz kevés az 50 kg, ráadásul úgy fogékonyabb lesz a betegségekre is. (Tapasztalat, én pont ennyi vagyok, küzdök minden plusz kilóért.)

Talán ezzel meg tudod győzni, hogy maradjon 60 kg körül. Az teljesen ideális súly lenne neki.

febr. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
5-ös,ez merő rosszindulat!
febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem azért, de ha egy tesitanár, akinek értenie kell az egészséges életmódhoz, egy 175 centis 70 kg-os kamaszlányt ducinak lát, szerintem ott is van baj. Persze lehetett skinny fat, izomtalan, de az nem a túlsúllyal azonos. Nyilván az is jó, ha edz, de mégis miért merült fel egyáltalán benne, hogy kövér? Az meg, hogy a 60 sem elég, hanem nála két fejjel alacsonyabb, 150-160 centis nőknek megfelelő súlyra akar lemenni, az már “csak” az alap probléma elfajulása.
febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!