Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek késztetést arra,...

Miért érzek késztetést arra, hogy mozgassam, rángatozzon a fejem?

Figyelt kérdés

Főleg stressz helyzetben érzek késztetést vagy amikor tudom, hogy teljesítenem kell (munkahely, iskola, beszélni mások előtt). Ilyenkor persze nagyon nehezen, de vissza tudom fogni, nagy akaraterővel persze. Viszont engem ez akkor is aggaszt, mert gyerekkorom óta megmaradt ez nálam, sok traumán mentem keresztül gyerekként, ennek is köze lehet hozzá. Mindennapjaim során nem okoz gondot mások előtt, mivel tudom, hogy ott van valaki így vissza fogom magam, de ha senki nincs körülöttem akkor csinálom. Ne nézzetek hülyének kérlek tisztában vagyok vele, hogy fura.

23/F



febr. 4. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tikkelesnek hívják. Ez egy idegrendszeri betegség.
febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menjél pszichiáterhez. Valami nyugtató megoldhatja. De pszichoterápia se árt a stresszre.
febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan hogyan rázod? Mert ez akár stimming is lehet, ha vannak egyéb autisztikus jegyeid.
febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3/3

Le fel, neha oldalra is

febr. 5. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:

És mikor van ez?


Stressz hatására csak, vagy akkor is ha nagyon boldog vagy?

febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Stressz hatására
febr. 7. 20:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!