Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a pszichológusomnak valódi a végzettsége?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja már járok hozzá, egy ilyen központba járok magánrendelésre. Egy kicsit egyébként is paranoid vagyok, most elkezdte befészkelni magát az agyamba a gondolat, hogy átvernek, de remélem nem, mert amúgy kedvelem a pszichológust.

Engem a végzettsége érdekelne, hogy tényleg megvan-e a diplomája, illetve milyen fokozaton, mert a központ oldalán nincsen ilyesmi róla.

Nem tudom, hogy egyáltalán lehetséges-e úgy működnie egy ilyen központnak, hogy úgy hirdet pszichológiai tanácsadást hivatalosan, hogy valójában nem is egyetemet végzett pszichológus az illető.

Valahol le tudom csekkolni egyébként, hogy valódi szakember-e vagy az már garancia, hogy foglalkoztatják a rendelésen? A pszichologuskereso-n próbáltam, de ott nincs fenn.



febr. 18. 23:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Pszichológiai tanácsadásra járok és nem kapok számlát. Utóbbi miatt lehet valami sumák a képesítést illetően? Gondoltam csak adózni nem akar. Ez a központ egyébként elég nyilvános a neten és pszichológiai tanácsadás néven fut a szolgáltatás, amit igénybe veszek, illetve ki van írva, hogy ő pszichológus. Van klinikai szakpszichológus is ott, úgyhogy rendesen szét vannak választva a szakemberek és a szolgáltatások, ár szerint is.
febr. 20. 00:20
 12/17 Chris88 ***** válasza:
60%
Amúgy van is vele valami bajod, vagy csak a paranoid tévképzeteid nem hagynak békén, és a képesítésén lovagolsz? (Annak és a számlaadásnak nem sok köze van egymáshoz.)
febr. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a pszichologusom (klinikai csak maganban) o maga kerdezte, hogy kerek-e szamlat. Nem kamuzok en mondtam hogy nem, mert volt ertelme a diskurzusnak, terapianak.
febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Amugy magan fogorvos, szemorvos miert allit ki maguktol szamlat vajon?
febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem utasítaná vissza, ha kérnél számlát.
febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16


ezt mire alapozod? Minden pszichologusra?

febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!