Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha egy hang...

Mit csináljak, ha egy hang állandóan beszél hozzám?

Figyelt kérdés

Pszihiátriai gyógyszereket szedek: Loranxil, Rxulti, Tegretol, Leponex


Még az elején amikor a beszédet kezdte, azt mondta nekem, hogy jönnek betörni a házba, hogy elraboljanak és megkínozzanak.


Elővettem a kést és jópárszor megszúrtam magamat, több szúrás érte a szívemet. Persze amit csináltam a nagymamám észrevette és kihívta a mentőket. Átestem egy szívműtéten.


Utána rámállítottak a pszihiátrián jópár pszihiátriai gyógyszert.


Szedem ezeket a gyógyszereket, de a hang mégis beszél hozzám.

Állandóan vérvételre küldözgetnek, meg a kezelőorvosom növelte a Leponex adagot, de semmi hatása. Állandóan beszél hozzám, nagyon idegesít.


febr. 22. 16:50
1 2 3
 1/26 Thunderfairy ***** válasza:
16%
Elmegyógyintézetet javasolnék. Ne, ne gyere ki onnan.
febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Miket mondanak ezek a hangok? Mondanak olyat, hogy árts másoknak vagy magadnak?


Amennyiben igen akkor addig bent kellene tartania az orvosnak megfigyelés alatt amíg nem sikerül eredményt elérni mások és a saját védelmed érdekében.

febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Menjél vissza a pszichiáterhez, beszélj a problémáról! Van, hogy nehéz egy beteget beállítani.
febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Halgass fejhallgatoba hangos zenét
febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Ezt a fejhallgatóba hangos zenét már javasolta az egyik haverom, akinek elmondtam a problémám, akár milyen hangosan hallgatom nem nyomja el a hangját, ugyanolyan tisztán hallom amit mondd.


Nem gondolom azt, hogy skizofrén lennék.


Szerintem ez valami entitás lehet aki zaklat. Elég intelligensen kommunikál velem.


Fogalmam sincs, hogy vakarjam le magamról.

febr. 22. 20:18
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

4-es..ezeket a hangokat a fejében hallja. Nem a füle érzékeli.

Hiàba hallgat zenét.

Kedves kérdező!

Teljes jó indulatból mondom, segítő szándékkal.

Amíg ennyire "jó állapotban" vagy, hogy az emberekhez tudsz fordulni, mert felismered a bajt, addig még ellen tudsz àllni. Kérlek addig keresd fel a pszichàtriát. Félő, hogy magadat és másokat bàntani fogsz.

febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Már nem egyszer kerestem fel magamtól a pszihiátriát.


Mindig az volt, hogy csináltak egy gyógyszercserét és hazaengedtek ugyanolyan állapotban, mint amilyen állapotba bementem.

Mondtam nekik, hogy zaklat ez a hang és úgy is hazaküldtek.

febr. 22. 20:26
 8/26 A kérdező kommentje:
Ördögűző paphoz is vittek, de az annyit ért mint halottnak a csók, hogy felébredjen....
febr. 22. 20:29
 9/26 anonim ***** válasza:

Jaajj...

Esetleg magàn intézmény nem jöhet szóba?

febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond neked ez a hang? Jaj nagyon sajnalom, remelem rendbe fogsz jonni es nem fogsz semmi hulyeseget csinalni :(
febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!