Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnek le nyugodni? Mar...

Hogy tudnek le nyugodni? Mar elegem van, hogy allandoan gondolkozom. Keveset alszom e miatt es kezdek megorulni az egesztol.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkodom, szinte allandoan jar az agyam ...Azt szeretnem legbelul, hogy megertsenek engem az emberek. Szeretnem erezni, hogy valahova tartozok es persze meg akarom tudni, hogy ki is vagyok valojaban. De olyan erzesem van, hogy ezt soha a budos eletben nem fogok erre rajonni..Es meg kell tanuljak vele elni. Ha segitettek volna nekem regebben, es nem egy magam dolgoztam volna fel ezeket a traumakat akkor jobb eletem lett volna? Nem lenne ez az atkozott ket enem? Baszottul duhos vagyok, hogy senki sem segitett nekem mikor meg kicsi voltam... Es ugy erzem ez egyre csak fokozodik.. Tele vagyok kerdesekkel... Meg persze haraggal. 16/l

febr. 29. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy pszichológushoz
febr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nálam uez volt, én leírtam a gondolataimat, versben, novellában

de pl leveleket írtam, kb 100 levelet, nem adtam postára, de segített, hogy leírtam bizonyos embereknek a mondandómat

a kiírás egy jó lehetőség

Az, hogy állandóan gondolkozol, azt mutatja, okos vagy, ez pl meg tud nyugtatni, nézd meg a többieket, sok van, aki még egy összetett mondatot se tud mondani, de megérteni sem

A humor segíthet, nézz olyan videókat, amiken röhögsz, napi 3 órát nézd, és röhögjél, én ezt csináltam, a nevetés feszkót oldja, a sok agyalás a belső feszkó miatt is lehet. A beragadt lemezt a röhögés megoldhatja

márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!