Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Biztos, hogy jó ötlet letennem...

Biztos, hogy jó ötlet letennem (tartósan) a marihuánát?

Figyelt kérdés

Alapvetően eléggé agresszív és konfrontálódó személy tudok lenni. Sokan bunkónak tartanak. "Ha ütnek, ütök" a filozófiám, és nem érdekel még ha sokkal nagyobb túlerővel is kell szembeszállni.


Több barátomat is elvesztettem miután tartósan abbahagytam a füvezést, mert elmondásuk szerint "nagyon bunkó lettem".

Az a típus vagyok aki ha verekedést lát, akkor nem elfut ha felgyűri a ingujját felkészülni.

Viszont abban különbözöm másokkal, hogy én nem a gyengékkel szoktam keménykedni, hanem inkább az erősebbekkel, mert az úgy a kihívás. Pl amikor egyszer egy kocsmában ültem és bejöttek a rendőrök igazoltatni mindenkit, akkor míg a többség megijedt, addig én voltam aki egyből rákészült és felkelt a fotelből amint megláttam őket. A másik ilyen nonverbális dolog, hogy amikor járkáltak, akkor sokan ösztönösen félrehúzódnak, de én nem.


De a másik hasonló eset amikor egy (nem európai) külföldi ország repülőterén a rendőrök vagy biztonságiak azt akarták, hogy fizessek. Persze én nem tudtam, hogy ténylegesen kell fizetni, mert ez jogszabály így csak annyit mondtam "No!". Félre is állítottak és a végén ordibálás és veszekedés volt sokáig míg ténylegesen meg nem tudtam, hogy ténylegesen kell fizetnem, mert ez ott jogszabály volt.

Jó ez most csak pár példa, a hatalom meg az "erősebbek" ellen alapból mérhetetlen gyűlöletet és haragot érzek. Olyan érzésem van mintha lenne valamiféle ősharag vagy mérhetetlen végtelen düh és gyűlölet a világ ellen ami nagyon mélyen bennem vissza lenne fogva, le lenne fojtva a mélybe.


Szóval a lényeg, hogy alapból nem vagyok valami túl finom személyiség.


Viszont! Ha füvezem vagy beszívom, akkor Pató Pállá változom és akkor valahogy "ejj ráérünk arra még" elv szerint tekintek a világra, akkor valahogy belustulok vagy harmóniába kerülök, és inkább ilyen filozófiákon kezd járni az agyam. Sokan merengek mindenféle filozofikus gondolatokon.


Szóval ha rendszeresen (napi szinten) füvezem, akkor foglamazzunk úgy, hogy nem azon jár az agyam, hogy valakit agyon kellene ütnöm izomból tiszta erőből, úgy hogy a koponyája is beszakadjon, hanem elvagyok a saját harmóniámban és filozofálgatok. Viszont füvezés nélkül, állandóan fortyog bennem valamiféle belső iszonyatos ősharag, amit mindig vissza kell tartanom.


A kérdésem itt most arra vonatkozik, hogy az én esetemben biztos, hogy jó ötlet tartósan abbahagyni a marihuána fogyasztást?



febr. 29. 23:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gondoltam Magyarországon laksz. De így hogy külfőldön veszed a cuccaidat nyomjad. Nagyon gyenge kint a cigi, ami nem feltétlen baj.

Mellesleg Magyarországon nem csak lefújt cigi vanXD ezen most nagyon jót nevettem remélem sikerul magadra találnod. Aztán meg ne ölj senkit

márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!