Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 éve kijött hozzám a rendőrsé...

3 éve kijött hozzám a rendőrség rágalmazás miatt lefoglalni a cuccaimat és a szüleim azóta is kicsinálnak és a frász jön rám, ha jön valaki?

Figyelt kérdés
4 éve lesz nyáron, hogy zaklat egy alak és szóltam a feleségének. Ők meg feljelentettek rágalmazásért. A szüleim még engem csináltak ki, aminek az eredménye, hogy a mai napig nincsen nyugtom ettől a szemettől és egyre rosszabb. Nem is mertem hatósághoz fordulni ezek után.
márc. 4. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Milyen cuccot foglaltak le ? Rágalmazás miatt az edzőcipőt, a borotvát és a pesszáriumot szokták lefoglalni. Visszaadták már?
márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Idióta. A telefonomat.
márc. 4. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus tud segíteni, de a szüleidnek is el kellene menniük. Továbbá el kellene gondolkodnod, hogyan tudnál önálló életet kezdeni (habár lehet, hogy a szüleid akkor is cukkolnának).
márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!