Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 12 nap alatt elfogyasztottam...

12 nap alatt elfogyasztottam 3 üveg 100-as 0,25-ös frontint(75mg összesen) ez a mennyiség elfogyott a mai napon.Lehetnek súlyos elvonási tüneteim?Vagy csak pszihésen lesz nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon megviselt ez a 12 nap és volt,hogy egyszerre 5mg frontin sem hatott,semmit nem éreztem belőle és folyton több kellett.Mire számíthatok?Lehet veszélyes,halálos elvonásom?Vagy csak simán szorongani fogok és ideges leszek és aludni nem fogok tudni?

(Tudom nagy hülyeség volt,értelmes válaszokat szeretnék,köszönöm)



márc. 9. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Rövid idő alatt fogyasztottál el elképesztő mennyiséget. Ilyen esetben nem az elvonási tünetek miatt kell aggódni, hanem hogy mennyire leterhelted a szervezeted. Igyál sok vizet, mozogj sokat, sétálj, sportolj, aludd ki magad!
márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem van fél órád megnézni https://www.youtube.com/watch?v=zPIIkDR5YJI&t=1622s
márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Ezt az orvosnak mond, és őt kérdezd, mert már azt se tudod felmérni, hogy mik a tetteid következményei. Inkább igyál meg 1-2 sört, legalább ép eszű maradsz, mint hogy ne tudd felmérni a dolgok következményeit.
márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Na, a te májadat már tuti senki nem fogja megenni szép, nagy szemű babbal, és jó chiantit inni rá.
márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Hát sok volt, de nem lesz baja a májadnak, főképp hogy az egyik olyan szervünk ami tud regeneràlódni.
márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom mÁr amúgy is függő voltál. Bizony lesznek elvonási tünetek! Delerium tremens
márc. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem lesznek, ha szerencséd van. Én többet is szedtem be, de semmi nem volt . Vagy csak az én szervezetem működik marha jól. Ja és utána pár hónappal volt teljes vérképem és a máj funkciók (többek között, mert más is) is tökéletesek voltak.
márc. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Napi 6mg ez kb,ha jól számolom. Hogy a fenébe léteztél ekkora mennyiség mellett??
márc. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Volt 7-9mg is egy nap.De legtöbbször este egyszerre 5mg.Hihetetlen de éppen csak megéreztem
márc. 10. 08:58
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
#5 Ja, nyilván a kérdező pont olyannak tűnik, mint akinek a májának van ideje regenerálódni... :D
márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!