Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt érzem nem vagyok jól...

Azt érzem nem vagyok jól mentálisan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22eves vagyok. Eddig versenyszeruen kosaraztam. Lett egy olyan térdsérulesem, amely lehet hogy tovább sérülhet és műteni kell. Az orvos azt mondta hogy rajtam áll hogy kockáztatok e vagy sem.

Kettős érzések vannak bennem. Nem tudom hogy folytatni akarom e. Eddig nagyon csak a kosár volt az életemben. És most pár hónapja megvaltoztak a dolgok. Nem tudom hogy vissza akarok e térni. A csapat vár vissza. A családom kerdezgeti hogy mivan hogy nem nagyon érdekel már? Mikor terek vissza? Próbálom terelni erről a témát. Nem nagyon beszéltem erről még senkinek. Hosz én sem tudom mivan velem.


márc. 12. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat nekem is hasonlo volt, roplabda, de komolyabb szinten ermeket nyertem. A vallam kiugrott, begyulladt, mai napig nem tudom rendesen hasznalni ha mar felemelem. Nyujto gyakorlatok sem segitenek. Szar, de nem lehet mit kezdeni.
márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És abbahagytad?
márc. 13. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:
muszaj volt. nem oldodott meg, de a meccseket szoktam nezni. De sokszor visszaemlekezem milyen jo volt. Minimalisan meg tudok jatszani, de hamar fajni kezd a bal karom. Jobbos szerencsere. De ja, amit regen tudtam azt egy hulye dolog miatt nem tudom mar tobbet csinalni. Hatam is faj. 26 vagyok. Nevetseges.. Pedig sokak szerint kiemelkedo voltam, magasabbat ugrottam az atlagnal a magassagomhoz kepest, ermeim voltak, strandroplabdaztam, nehezebb mint a benti, homokban futni, ugrani eleg megerolteto, de megeddzed magad akkor okes. Erre ez.. hat ja. vannak dolgok az eletben amik nem ugy fognak tortenni ahogy elkepzeli az ember. Valamikor eletbe vagoan. Szerintem egyszer ezt mindenki megtapasztalja.
márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!