Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátrián aki zártra...

Pszichiátrián aki zártra kerül attól mindig elveszik a telefonját?

Figyelt kérdés
Az számít ha valaki önként megy be?

márc. 21. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Zárton mindent elvesznek, ha átkerülsz a nyílt osztályra, visszakapod.
márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Tolem a telot is elvettek. Anyammal akartam beszelni, adtak 5 percet, de azt is ugy, hogy ott nezett es szamolta az idot a nover. es ez egy kedvesebb fajta volt. az atlag rogton amint meghallja, hogy "telefont" rogton azt mondja nem.
márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Zárton elveszik, de általában van valamilyen mód tartani a kapcsolatot a hozzátartozókkal. Pl látogatási idők, de olyan is van, ahol van egy vezetékes telefon, amit megadott idősávban hívhatnak a rokonok és lehet beszélni x ideig.
márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy bírja ezt, aki megszokta, hogy állandóan a telefonján lóg?
márc. 22. 06:43
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Hat nekem nyomogombos telom van, szoval nekem siman ment telefon nelkul. Aki okostelefonizmusban szenved, hogy haverjai ott vannak mellette esegymasnak irogatnak 6-an ahelyett, hogy egyutt lennenk, na az pokol nekik. Hasonlo azoknak akik gondolom az utca jarva telefonoznak es kerulni kell mert nem nez elore.. Hat sajnalom oket.


Mert meg tudom erteni en is, olyan mintha nekem is a gepem tonkremenne mert egyebkent szegeny vagyok, szoval ujat nem tudnek venni. Ezert linuxot hasznalok mert az kimeletesebb (marmint annak a DE-je is, nyugodt allapotban is, meg mindenben), meg biztonsagosabb, na mindegy sorolhatnam. Nem ez a lenyeg.

márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem bírnám a telefonom nélkül és félek is, hogy ilyen helyzetbe kerülök.
márc. 22. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 ne aggódj szerintem , a zárt osztályon úgyis olyan gyógyszereket kapsz, hogy nem lesz probléma a telefon hiánya, meg sem kottyan neked... xD
márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 árokpart ***** válasza:
Ez valakinek az adott állapotától függ. Ha nem ön vagy közveszélyes akkor nem vehetik el.
ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8


ez nem igaz. Az en papiromra onveszelyes van csak irva - nincs kozveszelyes mellette - zarta majdnem kizarolag az amfetaminosokat meg kettedrogozottakat pakoljak akik mozgekonyak vagy enyhe.. "tasdalomba nehezen illeszkedo" embereket. A legtobbjuk setalgat, ha van sulyos beteg pl Alzheimeres azt igen sajnos lekotozik mert o agressziv is lehet, volt mar ilyen, de persze ideiglenesen, aztan at lett szallitva. En peldaul egy sraccal beszelgettem tok normalisan mintha nyilt osztaly lenne. Volt TV is, igaz egy kis szar amit 10m-rol lehetett nezni egy mozi szintu mennyisegu szek volt kirakva, de persze kb 3-man ultunk es a kacsakrol volt szo.

ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!