Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki szed...

Van itt olyan, aki szed frontint és nem szokott hozzá a szervezete? Ha pár naponként szedem és csak szükség esetén fennmaradhat a hatása? Ha gyorsabban elfogy lehet kérni új adagot?

Figyelt kérdés
Leggyengébbet szedem, néha kihagyom inkább de munkában szükségem van rá.

márc. 25. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Szia

Én is hasonló cipőben járok, nekem pszihiáter írta fel, előtte beszéltünk erről, hogy hogyan érdemes szedni.

Én 0,5mg frontint kaptam (2x30-as csomag) kb 1 hónapra és Én is csak akkor veszem be, ha nagyon szükségesnek látom és akkor is inkább a felét.

Én nekem azt mondta a pszihiáter, hogy általában ott szokták elrontani az emberek, hogy 1,5mg-nál többet szednek be egy nap és emiatt függnek nagyon rá. Szerintem ameddig csak alkalmanként szeded addig nincsen baj, ha renszeressé válik mondjuk 1mg fölött akkor kezdenék el inkább aggódni.

márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Nekem napi 3x 0,25 van felírva de ha nem szedem be se vagyok rosszabbul mint általában
márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem is 3*0,25 van felirva max egy napra, de én csak akkor szedhetem ha tényleg szorongok. Én 100 szemet kaptam 2 hónapra. Remélem ki tart addig. Van, hogy otthon inkább nem veszek be ha nem muszáj, ne vesszen kárba. De ha feszült vagyok is beveszek pl melóban. Sose vettem be 2szem nél többet egy nal
márc. 25. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!