Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosom magam és látta pár...

Vagdosom magam és látta pár osztálytársam. Az ilyen csendes besugó része így fix hogy az egész suliban el fog terjedni. Hogy dolgozzam ezt fel? Hogy szarjam le ha állandóan csak én vagyok a téma az egész suliban?

Figyelt kérdés
márc. 26. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

A vagdosás a figyelemfelkeltésről szól, szóval gratula elérted a cèlt.

Pszichológus segít bár gondolom arra nem vagy hajlandó

márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

1 es , de sok empatia szorult beléd. Ugyanannyiba részesülj majd!

Kérj segítséget sulipszichológustól hogy ne vagdosd magad, mert egyszer eltalálsz egy nagyobb vénát, es elvérzel par perc alatt, mire a mentő kiér.

Azzal, hogy ki mit mond, ne foglalkozz. Ki lenne az a rosszindulatú aki ezen nevet, egy másik ember szenvedésén? De szerintem ne törődj, kizárólag a saját gyógyulásldra koncentrálj! Ezen emberek nevét pár év múlva el is felejted, nem is léteznek. Ez tényleg a legkisebb probléma, nekik is megvannak a súlyos problemaik hidd el, amiről nem tudsz, apuka veri őket, vagy nemelyiket erőszakolja a sajat vagy mostohaapja, vagy éhezés, nyomor, alkoholizmus, veszekedesek, sok minden van ott, ha tudnád, ledöbbennél

márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gonoszan néznek rám és önsajnáltatásnak hívják de én nem szeretném hogy tudjanak róla
márc. 26. 13:37
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Az első hozzászólónak igaza van. Tedd fel magadnak a kérdést: miért vagdosom magam? Rá fogsz jönni, (ha nem, akkor én is írom) hogy figyelmet szeretnél kapni. Abból ítélve, hogy iskolába jársz, nem gondolom, hogy egy depressziós roncs lennél, nézz körül, sokan vannak körülötted nehezebb helyzetben, mégsem kezdik el sajnáltatni magukat.

Egyébként meg, ha tényleg úgy érzed, hogy depressziós vagy, akkor fordulj pszichológushoz, aki segíthet, ha durvább a helyzet, akkor pedig tovább fog küldeni pszichiáterhez, aki gyógyszereket is tud felírni.

Ha nem akarsz elmenni, az két dolgot jelenthet: depressziós vagy, de nem vagy hajlandó elfogadni, vagy egyáltalán nem vagy depressziós, csak ha elmennél, kiderülne, hogy csak sajnáltatod magad, és akkor abba kellene hagynod.

márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Honnan lenne bennük empatia, ha kiskoruk óta sose kaptak szeretetet, ha valami fajt nekik, rájukszóltak, hogy ne nyavalyogjanak, semmibe vették őket. Lelki nyomorékok es abban lelik örömüket, ha ők is lenyomhatnak mást!
márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha semmi kirívót nem csinálsz, a fene sem törődik veled, keresnek érdekesebb témát.

Ha a régebbi dolgaidat szóba hozzák, arra se reagálj hevesen, inkább unatkozva mondj valami semlegeset -pl.hát,igen/ ez van stb- és válts témát, vagy menj el onnan.

Nem fognak rólad beszélni, ha nem szolgáltatsz hozzá "alapanyagot".

márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Le lehet pontozni meg mondani hogy nincs bennem empátia de ez a kőkemény igazság: segítséget kell kérni ha baj van, nem játszani az agyat
márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérj segítsége pszichológustól mielőbb. Magától a helyzet nem lesz jobb soha az életedben, legfeljebb rosszabb. Szégyelnivaló az nincs ebben az biztos, kezelni kell a lelked.
márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kértem már van időpontom
márc. 26. 13:47
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

"Gonoszan néznek rám és önsajnáltatásnak hívják de én nem szeretném hogy tudjanak róla"

Mert az is. Ha nem akarnád, hogy tudják akkor opyan helyen vagdosnád magad ahol nem látják/eltakarnád.

márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!