Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline reakció? Ezt...

Borderline reakció? Ezt kezeltetni kéne?

Figyelt kérdés

Alig ettem egész nap, mert úgy beszéltem meg anyummal (20 éves lány vagyok), hogy estére csinál vacsorát. Fogyózom és estére akartam hagyni magamnak, hogy egyek egy normálisabb adagot,szóval eléggé vártam.

Hazaérek, erre nuku kaja. Elfelejtette. Kiakadtam. Bezárkóztam a szobámba, nagyon ideges voltam, felvagdostam a karomat, lenyugodtam picit, jobb lett. Bebújtam egy pulcsiba - hogy ne lássa, hogy vérzem- kimentem, anyum bocsánatot kért, nagy nehezen csináltam magamnak hideg vacsit.


Ez a reakció talán eltúlzott, nem a helyzethez illő. Gyanítom ez nem normális. Egyszer voltam dokinál, borderline gyanúja felmerült, egyelőre nem indult el a feltáró terápia, még várnom kell két hónapot, hogy sorra kerüljek.



márc. 26. 22:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz addig is elmehetsz.
márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!