Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sovány a legtöbb füves?

Miért sovány a legtöbb füves?

Figyelt kérdés

Talán nem a legjobb kategória, de nem találtam narkós topicot. Szóval a környezetemben elég sok a füves, olyan is aki alkalmanként szív, van aki csak eü (fájdalomcsillapítás) okból, de a legtöbb az napi szinten használja rekreaciós célból. Ezek mind jólszituált felelősségteljes emberekL: tanárok, diplomások, stb, tehát nem egy lecsúszott csőlakót kell elképzelni.

Ami közös bennük, hogy mindannyian soványak, vékonyak, akár snoopdog. Ami azért érdekes, mert a fü köztudottan étvágyjavító. Többször magam is szemtanúja voltam, hogy ezek a cingár emberek milyen féktelenül zabálnak egy-egy cigi után.



ápr. 1. 08:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem a hájas emberekről a jó kedély, ellazultság és a szorongásmentes élet jut eszembe. Révbe ért élet, kényelem, nyugalom. Szembe ugye azzal, aki az állandó gyomorgörcstől minden két falatot rögtön ki is ürít. (Magam is ide tartozok.) Igen, a hízni képtelen emberekről mindig a frusztráltság, problémák, félelem, szenvedés, szar élet jut az eszembe. Lehet, hogy nincs igazam ebben, de valamiért én akkor is így látom. És egyáltalán nem csodálkozom, ha sokkal több ilyen ember nyúl különféle nyugtatókhoz, kedélyjavító szerekhez. (Én mondjuk még nem nyúltam soha semmihez, mert még ahhoz se lenne merszem, különben se tudnám, hogyan jussak hozzá, ha akarnék is, meg aztán a végtelen prűd világommal amúgy se férne össze az ilyesmi. Pedig bőven rám férne valami k_va erős nyugtató, az egyszer biztos.) Szóval szerintem nem a fűtől lett sovány, aki az, hanem valami közös probléma miatt van a fű is, meg a soványság is.

Azt is mondják, a zsírsejtek nyugtatólag hatnak az idegekre, a soványt meg nincs mi nyugtassa.

ápr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!