Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalatok olanzapinnal?

Tapasztalatok olanzapinnal?

Figyelt kérdés
Én másfél hete szedem, 2,5 mgról mentünk fel 10mgra, ezt a dózist szedem egy hete. Eleinte egész jó volt, de most úgy érzem egyre rosszabb ahogy hat rám. Szédülök, ájulásérzetem van ha felülök vagy felállok, fizikai terhelésre de akkor is ha lefekszem elalvás előtt. Egész nap zabálhatnékom van, közben napról napra álmosabbnak érzem magam napközben. Nem tudom semmivel lekötni magam, nem tudok koncentrálni semmire mert csak azt érzem hogy rettenetesen álmos vagyok és le kéne feküdnöm, de nem aludhatok egész nap. A dokival beszéltem, ő azt mondta el fognak múlni ezek a mellékhatások de én úgy érzem csak egyre rosszabb. Segítség! Mikor lesz ez jobb? Miért érzem azt hogy egyre rosszabb? Gyógyszer előtt sem voltam jól, de ez sem élet amiben most vagyok. Örülök ha a sarki boltig eljutok meg vissza. Próbáltam ma tanulni, 15 percig bírtam olvasni.

ápr. 1. 14:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp felpüffedsz tőle.
ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, 8-as, és 10-es voltam.
ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
sziv halalom lett ahogy a betegtajekoztatoban lett irva. A lelkem ir mar csak. Ha egyaltalan az is van. Ha nem, akkor a porom es annak a tomege.
ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem tartósan szedált. Már nem szedem.
ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!