Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Párom gyógyszer- és minden-füg...

Párom gyógyszer- és minden-függő. Nagymamája adja ennek ellenére neki a Tramadolt, amitől nincs étvágya, keveset alszik, ha abbahagyja akkor meg megvonási tünetei lesznek. Mit lehetne tenni a nagymamával?

Figyelt kérdés
Ha nem alszik, akkor én sem alszom, mert nem tudok nyugodtan aludni így és nekem pedig egyébként is alvászavarom van. Emellett szellemi munkát végzek, tehát kellene az elegendő pihenés. Ha nem eszik, úgy lefogy, ahogy most és nem bírja a fizikai munkát, el fogják engedni a munkahelyéről. De a kérdésem az lenne, hogy a nagymamájával mit tegyek, mit tehetnék, hogy ne tudja adni neki a Tramadolt, amit egyébként neki írnak fel?

ápr. 8. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rossz oldalról közelíted meg ezt a dolgot: miért nem párod függőségeivel kezdesz valamit? Ha nem hajlandó rá, akkor én simán otthagynám, csináljon a kedves nagyival meg a szereivel azt, amit akar...

Ha letiltod a forrást, akkor gondolod, hogy nem nézne más után?

Meg amúgy nem zavarna az, hogy "minden-függő", csak nehogy elküldjék az állásából, mert a pénze meg kellene?

Furcsa szitu, az egyszer biztos...

ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Máshonnan nem jut hozzá. Ha nem kapja tőle, akkor viszont vagy az alkohol vagy a fű kell neki. De a marihuanától legalább jól van. Nem ő tart el engem, van jövedelmem, de gondolom ő se érezné jól magát a bőrében ha nem lenne munkája. A függőségével meg nem tudok mit csinálni, nem vagyok orvos.
ápr. 8. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakemberhez küldd el. Lehet fokozatos megvonás kell.
ápr. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!